[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Sarcofagu'  XML
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Author Message
HumanFace
Senior member
[Avatar]

Joined: 28/03/2010 21:15:04
Messages: 961
Location: Cluj-Napoca
IP:
Offline

alternativa ar fi sa vin dimineata pe la 5:30 sau seara tirziu dupa ce se intuneca, ceea ce n-am chef .


O sa apara inca un poll...

http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/40/13235.page Amazon
http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/20174.page Nano plantat
http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/80/16583.page Nanoreef
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

HumanFace wrote:
alternativa ar fi sa vin dimineata pe la 5:30 sau seara tirziu dupa ce se intuneca, ceea ce n-am chef .


O sa apara inca un poll...




Atunci chiar cred ca incepe cu banuri in stanga si dreapta. Si asa fiecare din noi a sughitat de cateva ori cand probabil a mai scapat domnu' fara' cate o injuratura printre dinti in chinuitorul proces de-a taia sticla...

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
Porcu
Faraonu'
[Avatar]

Joined: 01/03/2002 09:35:00
Messages: 11163
Location: Egiptu' Antic
IP:
Offline

stefanp wrote:Atunci chiar cred ca incepe cu banuri in stanga si dreapta. Si asa fiecare din noi a sughitat de cateva ori cand probabil a mai scapat domnu' fara' cate o injuratura printre dinti in chinuitorul proces de-a taia sticla...

Fii sigur ca se va lasa cu bann-uri si-n stinga, si-n dreapta, si-n fata, si-n spate, si-n sus, si-n jos ....... injuraturi au fost nenumarate ....... piticania aia e dintre cele mai cronofage chestii din Universu' cunoscut .......

Poze: smilie ... Poze cu plante
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline


Lasa...asa s-a reinvigorat spiritul acvaristului din matale

Noi astia tinereri avem rolul nostru. Ii "revergoram" pe cei mai in varsta....(ca sa nu zic batrani )

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

stefanp wrote:... Noi astia tinereri avem rolul nostru. Ii "revergoram" pe cei mai in varsta....(ca sa nu zic batrani )

Ashea, ashea... sa nu zici cuvantul ala urat, ca ne certam, tinere!


PS: Stralucita Intruchipare a Soarelui, mi te facura astia mici sa transpiri oleaca!

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

koala wrote:
Ashea, ashea... sa nu zici cuvantul ala urat, ca ne certam, tinere!



Capu' la cutie si stau cuminte

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
 
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com