[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Pret teava rectangulara?  XML
Forum Index » Atelier (DIY) & Hardware
Author Message
johnny6600
Senior member
[Avatar]

Joined: 16/01/2005 03:20:40
Messages: 914
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

Vreau sa-mi fac un rastel din teava rectangulara si dupa calculele mele ar intra aproximativ 16 m de teava rectangulara.M-am interesat la un magazin cu materiale de contructii si era 70.000 metru, ceea ce mi se pare cam mult.Voi ce parere aveti?Am sanse sa gasesc mai ieftin?Poate la fiare vechi?

Pentru ca n-am stiut ce sa aleg intre mecanic,tamplar,geamgiu,electronist,chimist,fizician,biolog sau veterinar le-am ales pe toate asa ca m-am facut acvarist
mikehorizon
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 30/08/2004 11:00:27
Messages: 301
Location: Bucuresti, Vitan - Stadionul Olimpia
IP:
Offline

Un amic de-al meu a cumparat tot pentru suport de acvariu teava rectangulara de 3x2 si a dat 900.000 pe 2 bare de 6 m. Dupa un calcul vine 75.000/m. Deci pretul care l-ai gasit cred ca este destul de bun.
[Email] [Yahoo!]
mausmann
Member
[Avatar]

Joined: 09/02/2005 23:31:47
Messages: 159
Location: Bucuresti-Dristor
IP:
Offline

Poti sa mai incerci sa-l faci la negru pe la vre-un colos industrial poate iesi mai ieftin....

mobile in mobile
johnny6600
Senior member
[Avatar]

Joined: 16/01/2005 03:20:40
Messages: 914
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

Nu ma asteptam sa fie asa mult dar se pare ca trebuie sa ma impac cu ideea.Multumesc pt reply.

Pentru ca n-am stiut ce sa aleg intre mecanic,tamplar,geamgiu,electronist,chimist,fizician,biolog sau veterinar le-am ales pe toate asa ca m-am facut acvarist
 
Forum Index » Atelier (DIY) & Hardware
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com