[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand lampa HQI si diverse acvaristica  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
donpisote
Senior member
[Avatar]

Joined: 02/07/2010 21:51:25
Messages: 890
Location: BUCURESTI - BERCENI
IP:
Offline


Se vand urmatoarele :


1. Lampa Dupla HQI 2 x 70w cu becuri Methlux ( apropiate ca spectu de giesemann ) de 6000k . Sistem de prindere cu cabluri. Bonus 2 becuri Osram 70w de 5200k. Pret 200 euro sau cotravaloarea in lei.

2. Reactor JBL TAIFUN in cutie 50 lei .

3. Doua socluri t5 rezistente la apa. Modelul este ca cele care vin incluse in capacele standard ale acvariilor. Pret 30 lei perechea.


Contact pm sau mess donpisote.

ACVARIUL MEU scape by @fanta
donpisote
Senior member
[Avatar]

Joined: 02/07/2010 21:51:25
Messages: 890
Location: BUCURESTI - BERCENI
IP:
Offline

Au mai ramas lampa si soclurile t5.

Accept scnimburi cu ph controller sau incalzitor de substrat cu controller + o diferenta in bani.

ACVARIUL MEU scape by @fanta
donpisote
Senior member
[Avatar]

Joined: 02/07/2010 21:51:25
Messages: 890
Location: BUCURESTI - BERCENI
IP:
Offline

Update

Lampa hqi 2 X 150 W si moonlight noua cu becuri Methlux 6000k noi . Lungimea lampii 125 cm . Pret 300 euro putin discutabil . Fiind considerabil de grea prefer sa o vand in Bucuresti dar daca vanzatorul vine sa o ia nu am nici o problema.

Pentru mai multe detalii folositi datele de contact din primul post. Nu imi cereti poze pt ca nu am cu ce face motivul vanzarii lampii fiind tocmai faptul ca m a lasat aparatul foto si nu pot sa raman fara de sarbatori.

ACVARIUL MEU scape by @fanta
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com