[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Rea alegere  XML
Forum Index » Catfish
Author Message
Val
Magister Ludi
[Avatar]

Joined: 13/11/2002 12:14:10
Messages: 1279
Location: Papenburg
IP:
Offline

Off-topic:

@Twenty - Da' realizezi ca threadu-ul era de acum 3 ani, nu?
Twenty
Junior member

Joined: 22/07/2008 03:26:59
Messages: 15
Location: Romania
IP:
Offline

Da... Am citit data... Dar nu vad unde e problema ? Avand in vedere ca sunt nou pe forum si am inceput sa citesc o gramada chiar inainte de a ma inregistra... Asta ce inseamna daca e un topic vechi nu am voie sa-mi dau cu parerea ?! Sau trebuie sa ma "updatez" doar la ce e scris "nou". Nu am voie sa ma informez si sa mai citesc anumite probleme ?!
AMON_RA
Member
[Avatar]

Joined: 12/06/2008 12:14:49
Messages: 170
Location: BAIA MARE
IP:
Offline

Nu am voie sa ma informez si sa mai citesc anumite probleme ?!

Nu zice nimeni ca nu ai voie. Ba chiar dimpotriva , este foarte indicat sa faci lucrul asta avand in vedere volumul de informatie de pe forum .
Da... Am citit data... Dar nu vad unde e problema ?

Problema este ca topicul fiind vechi nu cred ca are niciun rost sa mai fie dezgropat de catre cineva .Luand caz concret topicul acesta care este vechi de 3 ani sunt mai mult decat sigur ca problema a fost remediata intre timp .Asa ca la ce folos readucerea lui la viata ?Sau ce utilitate ar avea redeschiderea lui?

“The great masses of the people will more easily fall victims to a big lie than to a small one.”
Twenty
Junior member

Joined: 22/07/2008 03:26:59
Messages: 15
Location: Romania
IP:
Offline

Ok, my bad... Am inteles
AMON_RA
Member
[Avatar]

Joined: 12/06/2008 12:14:49
Messages: 170
Location: BAIA MARE
IP:
Offline

OK
Si apropo , bine ai venit pe forum . Numai bine tie si pestilor tai .

“The great masses of the people will more easily fall victims to a big lie than to a small one.”
Twenty
Junior member

Joined: 22/07/2008 03:26:59
Messages: 15
Location: Romania
IP:
Offline

AMON_RA wrote:OK
Si apropo , bine ai venit pe forum . Numai bine tie si pestilor tai .


Multumesc de urari
mariaienesel
Junior member
[Avatar]

Joined: 28/12/2011 12:23:11
Messages: 33
Location: Brasov
IP:
Offline

Aceasi greseala am facut si eu in sensul ca dupa ce hoplo ai mei au facut 7 ani am decis sa le iau un cadou aniversar: substrat cu plante naturale.Maaaaare greseala.... . De curiozitate: cat pietris ai pus peste substrat (in kg)? Acuma scalaru' meu sta imbufnat ca trebuie sa fie deranjat de atatea ori de...mine, care trebuie sa schimb apa muult mai des decat de obicei .

Nu judeca oamenii dupa dimensiunea acvariului lor, judeca-i dupa cunostintele lor...
 
Forum Index » Catfish
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com