[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
salut  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
Dan Hincea
Senior member
[Avatar]

Joined: 03/12/2010 12:30:15
Messages: 602
Location: Bucuresti
IP:
Offline

nici!

bazinul va gazdui microrasbora galaxy sau boraras brigitae sau endleri. preferintele chiar in aceasta ordine
Denis90
Member
[Avatar]

Joined: 21/05/2013 17:21:25
Messages: 276
Location: Suceava
IP:
Offline

Da...da...da...NIste pesti extraordinar de frumosi

Nu ma pun cu prostul ca are mintea odihnita
[Email]
Dan Hincea
Senior member
[Avatar]

Joined: 03/12/2010 12:30:15
Messages: 602
Location: Bucuresti
IP:
Offline

http://www.plici.ro/images/108402.jpg


printre ultimele imagini ale acestui set-up.

am restartat de ceva vreme, voi veni cu noutati

This message was edited 1 time. Last update was at 11/03/2014 14:19:36

stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Un acvariu tare frumusel!
Te asteptam cu el in concurs

Si asteptam sa incepi si noul setup.

This message was edited 1 time. Last update was at 11/03/2014 14:25:26


Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Imi permit sa postez imaginea si aici, ca sa ne putem bucura de ea asa cum se cuvine!
Foarte frumos setup, felicitari!

[Thumb - 108402.jpg]


Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
addmil
Junior member
[Avatar]

Joined: 11/02/2014 08:08:52
Messages: 35
Location: Dr. Taberei - Bucuresti
IP:
Offline

interesanta abordare, sunt placut impresionat de setupul tau
reflecta ceva experienta
frumos tare
[Email]
Dan Hincea
Senior member
[Avatar]

Joined: 03/12/2010 12:30:15
Messages: 602
Location: Bucuresti
IP:
Offline

va multumesc frumos pentru aprecieri...
@koala - multumesc pentru editare, ai procedat foarte bine
@stefanp - am sa particip si la concurs - multumesc frumos pentru invitatie - doar ca se pare ca nu indeplinesc niste conditii (poza langa bazin). totusi am inteles ca se poate chiar in aceste conditii (am totusi cum sa demonstrez inclusiv cu informatiile exif ale foto - daca are cineva indoieli)


setup-ul ce nou

image

dupa cum se vede are o cu totul alta abordare, dupa cum nu se vede are si ceva imbunatatiri pe partea hardware...
din nefericire in ultima vreme (cca 2 saptamani) a "cazut" putin, dar cu siguranta voi fi gata cu el pana la ultima zi de inscriere (daca nu... fac altul )
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

hadul wrote:
@stefanp - am sa particip si la concurs - multumesc frumos pentru invitatie - doar ca se pare ca nu indeplinesc niste conditii (poza langa bazin). totusi am inteles ca se poate chiar in aceste conditii (am totusi cum sa demonstrez inclusiv cu informatiile exif ale foto - daca are cineva indoieli)



In cazul ta, in care setupul nu mai exista, se poate inscrie si fara poza cu acvaristul langa acvariu


LE: Te asteptam si la sectiunea jurnale cu acvariul nou.

This message was edited 1 time. Last update was at 11/03/2014 20:00:04


Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com