[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Va salut !  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
ceatza
Member

Joined: 09/12/2014 14:46:08
Messages: 139
Location: Salisbury UK
IP:
Offline

Seara buna !

Se pare ca a venit vremea sa inchid acest jurnal, acvariu. Poate pe viitor o sa ne vedem la saramuri mici dar vom vedea ce ne rezerva viitorul pe alte meleaguri...

Aproximativ toate plantele au ajuns la Eugen Stanga , Ancamarketing si colegul Paranoid(Razvan) sa se bucure de ele si sa iasa ceva frumos in acvariile lor ca pe mine m-a durut inima cand am scos ieri toate plantele din acvariu, deja este uscat si trecut in standby cu toate acareturile lui trecute in conservare .

Va multumesc de gazduire si deacuma am sa urmaresc din umbra miscarile aici , ape limpezi va doresc si numai bine !

Cu stima Alin,
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Mult spor cu plecarea Aline!
Poate totusi din cand in cand, mai intri si p'aci

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com