[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Juwel Test 120  XML
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Author Message
cristianalexandru
Junior member
[Avatar]

Joined: 29/03/2015 08:02:43
Messages: 39
Location: Iasi
IP:
Offline

salutare, ma bate un gand sa pun odata la doua saptamani cate o fiola de Prodibio BioDigest, cateva pareri va rog, daca folositi sau ati folosit ????? multumesc
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Eu folosesc, e un lucru benefic pentru acvariu
Poti folosi cu incredere!

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
cristianalexandru
Junior member
[Avatar]

Joined: 29/03/2015 08:02:43
Messages: 39
Location: Iasi
IP:
Offline

ok mersi, am vazut ca folosesti cu Biotrace dar este o problema daca folosesc doar Biodigest ??, ca momentan am cateva fiole de Biodigest iar Biotrace am sa.mi cumpar luna viitoare (la salar) ???
skija
Senior member
[Avatar]

Joined: 16/10/2013 12:07:59
Messages: 1269
Location: Oradea
IP:
Offline

Eu am folosit Biodigest la startarea acvariului , dar cand schimb apa saptamanal folosesc Easy Life EasyStart , este mai economic sa zic asa .
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

cristianalexandru wrote:ok mersi, am vazut ca folosesti cu Biotrace dar este o problema daca folosesc doar Biodigest ??, ca momentan am cateva fiole de Biodigest iar Biotrace am sa.mi cumpar luna viitoare (la salar) ???


Nu este nicio problema daca folosesti doar Biodigest

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
cristianalexandru
Junior member
[Avatar]

Joined: 29/03/2015 08:02:43
Messages: 39
Location: Iasi
IP:
Offline

ok, multumesc de sfaturi baieti
 
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com