[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
"Calitatea Dennerle ?i seriozitatea Nevertebrate"  XML
Forum Index » Bazine mici si medii
Author Message
Lucian L
Member
[Avatar]

Joined: 11/03/2020 16:09:43
Messages: 140
Location: Iasi
IP:
Offline

Imi pare rau pentru neplacerea suferita. Nu e usor sa pierzi vietuitoarele si sa ai de renovat in casa dupa asa ceva.

Pe de alta parte, cred ca ar fi bine sa profitati de oferta celor de la Nevertebrate si "sa va urcati inapoi in sa". Sunt destule variante de acvarii cu margini drepte. E un hobby frumos la care cred ca ar fi pacat sa renuntati.

Succes.

Sentimental Mood - Scaper's Tank 55L | guppy, oto, amano | bucephalandra, moss, eleocharis pusilla, rotala.
Humbert
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 26/10/2008 15:59:25
Messages: 2615
Location: Bucuresti, P-ta 1 Mai
IP:
Offline

E destul de clar ca e defect de fabricatie, si eu as fi foarte nervos.

Foarte dezamagitoare reactia celor de la Dennerle, acest post tocmai m-a facut sa renunt la planurile de a lua un acvariu de la ei.

Eu le-as face un pic de "reclama" pe facebook etc chiar nu e ok sa iti crape acvariul din senin.

This message was edited 1 time. Last update was at 17/04/2023 08:09:46




bogdan.oancia
Junior member

Joined: 27/02/2018 15:25:11
Messages: 46
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Foarte Neplacut si eu am patit-o, problema nu cred ca este la Nevertrebrate este la producator , si al meu a crapat din senin un cub de 30 l (luat de la animax ), si ca sa fie treaba am luat tot un dennerle de 70 l scappers White Glass dar de la Nevertrebrate . Mi-a placut maxim ca este curbat si parca aveam o ceata pe ochi si nu am vrut alt acvariu. Sper sa nu am iarasi norocul si cu acesta sa se sparga . Acum mai intentionez sa iau unul de 20 sau 30 l pentru creveti .
 
Forum Index » Bazine mici si medii
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com