[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand plante  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Salutare.
Vand urmatoarele plante:

1. Heteranthera zosterifolia = 46 fire = 1 RON/firul
2. Ludwigia repens rubin = 19 fire = 1 RON/firul
3. Cryptocoryne green = 1 fir "adult" cu vreo 10 frunze plus 2 pui mititei = 2 RON
4. Echinodorus tenelus = 17 fire plus cativa pui = 0.5 RON/firul
5. O planta, nu ii stiu denumirea, poate ma lamureste cineva care stie ( http://img228.imageshack.us/img228/6881/dsc02061s.jpg ) = 2 RON

Poza cu acvariul acum 5 zile:
image

Cine doreste tot pachetul, pretul e 60 RON (adunate firele ar veni 77 RON).

Prefer sa il dau in Iasi, dar trimit si prin posta. Comanda minima prin posta e 20 RON (pentru ca nu prea mai am cutii sa trimit ).

Multumesc.

LE: In principiu echinodorusul este rezervat.
Pretul pachetului scade la 50 RON. Cine il ia pe tot, adaug un pot micut de flame moss si un pot de riccia, ca bonus.

This message was edited 2 times. Last update was at 07/06/2012 11:28:39


Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
Porcu
Faraonu'
[Avatar]

Joined: 01/03/2002 09:35:00
Messages: 11163
Location: Egiptu' Antic
IP:
Offline

stefanp wrote:O planta, nu ii stiu denumirea, poate ma lamureste cineva care stie ( http://img228.imageshack.us/img228/6881/dsc02061s.jpg )

Cred ca-i Cryptocoryne blassii.

Poze: smilie ... Poze cu plante
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Da, asa e
Multumesc faraoane.

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Pretul scade la 40 RON pentru tot pachetul (inafara de echinodorusi), plus bonusurile ce le-am spus mai sus.

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Datorita unor persoane ce au rezervat plantele si pe urma "au disparut in peisaj" inca mai am plantele.
Daca nu le doreste nimeni, maine le arunc.

30 RON tot pachetul din primul post (inclusiv echinodorus).

LE: Vandut colegului alexos.
Se poate inchide. Multumesc.

This message was edited 1 time. Last update was at 11/06/2012 18:31:59


Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com