[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand plante  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Salutare.
Vand urmatoarele plante:

1. Heteranthera zosterifolia = 40 fire = 1 RON/firul
2. Rotala rotundifolia = 45 fire = 1 RON/firul
3. Ludwigia repens = 10 = 1 RON/firul
4. Echinodorus = 9 fire = 0.5 RON/firul

Numarul real de fire e o idee mai mare decat ce am scris mai sus, insa firele care sunt mai mici le pun ca bonus pentru cine le ia pe toate.

Pretul pentru tot pachetul este 70 RON (adunate ar veni 110 RON). Se adauga taxele postale (aprox 8 RON pentru colet cu ramburs, sau 4 RON fara ramburs daca e cineva dispus sa plateasca inainte). In Iasi ne putem intalni.

Cele mai recente poze: https://picasaweb.google.com/116008472429220477361/MISC19Iunie2012

Multumesc.

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

40 RON tot pachetul.

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com