[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Cativa pesti  XML
Forum Index » Donatii
Author Message
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Salutare.
Datorita faptului ca plec din Iasi la sfarsitul lunii, sunt nevoit sa dau cei cativa pesti pe care ii am intr-unul din bazine.
Asadar, 4 xipho maturi, 6 molly maturi, 6 neoni maturi. Am vazut prin acvariu si cativa puisori de xipho si molly, daca nu ii haleste nimeni vor intra si astia ca bonus.

Pestii sunt sanatosi, aflati in custodia mea din toamna trecuta. N-am adaugat nicio vietate/planta in acvariu de luni bune ca sa aduc microbi sau paraziti. Sunt crescuti cu sera vipan si bloodworms uscati de la jbl plus vitamine lichide in apa saptamanal.

Un filmulet: http://www.youtube.com/watch?v=2aTjE...ature=youtu.be

Valabil in Iasi.

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Se poate inchide. I-am donat la un petshop.
Multumesc de gazduire.

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
 
Forum Index » Donatii
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com