[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
[de inchis] Donez plante (03-12-2012)  XML
Forum Index » Donatii
Author Message
daniel12
Senior member
[Avatar]

Joined: 20/12/2011 15:58:38
Messages: 855
Location: Bucuresti/Dr.Taberei
IP:
Offline

Salutare,

Am doua maini de Riccia pentru cine este interesat. Are grosime de 4-5Cm.
Bonus Utricularia Gibba care a crescut prin ea.

Utricularia Vulgaris si Salvinia Natans.

Din cauza ca primesc multe mesaje scrise aiurea si oamenii nu mai apar ca sa preia plantele o sa procedez in felul urmator.

Pentru a primi raspuns la solicitare mesajul trebuie sa contina OBLIGATORIU urmatoarele:

- Ce plante.
- Cand ne putem vedea.
- Nr. de telefon.

Solicitarile neraspunse sunt din cauza ca nu au intrunit minimele conditii de mai sus si:

- Nu au un numar de postari pe forum care sa confirme o activitate in domeniu. Nu donez plante pentru a fi vandute ulterior in piata/magazin.
- Solicitarea este incoerenta.
- Userul are un istoric de inconsecventa. Nu-mi place sa-mi pierd timpul de pomana incercand sa fac un bine.
- Userul vrea toate plantele. Daca scot spre donare 30 de fire nu inseamna ca trebuie sa fie luate toate de o persoana. Cum am scris mai sus, nu donez la bisnitari.

Locul de intalnire este parcarea Billa/Dr. Taberei daca nu am specificat. Ne putem vedea si in alta locatie din apropiere. Intervalul orar preferat este 19:30 - 20:30

Atentie! Este responsabilitatea beneficiarului sa se asigure ca plantele primite nu introduc paraziti, vietuitoare nedorite, alte plante nedorite in acvariul propriu!

Nu-mi pierdeti timpul stabilind intalnire si din orice motiv nu anuntati ca nu mai puteti ajunge. Dati bip si sun inapoi daca este nevoie. Prefer sa nu-mi bat joc de cei cu care stabilesc sa ma intalnesc si ma astept la reciprocitate.

Nu uitati sa aveti punga pentru plante la voi!

Anunt valabil numai pentru Bucuresti, contact numai prin PM cu exceptia celor care au mai tranzactionat cu mine si ma pot contacta telefonic direct.

This message was edited 1 time. Last update was at 28/12/2012 14:14:22

alex131189
Junior member

Joined: 31/10/2012 03:17:22
Messages: 24
Location: bucuresti
IP:
Offline

ai pm
 
Forum Index » Donatii
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com