[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand Centropyge Loricula / Flame Angelfish  XML
Forum Index » Bursa marina
Author Message
tavimocanu
Member
[Avatar]

Joined: 27/07/2002 10:56:58
Messages: 136
Location: Bucharest
IP:
Offline

Am cumparat acest peste prin Martie anul trecut daca imi amintesc bine. A facut fata acvariului Boyu de 120L si conditiilor din el, s-a dezvoltat frumos si culorile sunt parca mai vii ca niciodata acum (in special albastrul din coada, ca despre rosu vorbeste de la sine poza de mai jos). A venit vremea insa sa il pun la vanzare, data fiind meteahna mea de a schimba intr-un ritm destul de mare pestii din acvariu.

Acvariul in care sta acum are fosfati si nitrati nedetectabili, si cu toate ca hrana pe care o arunc in acvariu este putina, pestele nu face ravagii printre corali (desi nu o sa va ascund faptul ca are o mica pasiune pentru Kenya Tree .. deci e bine sa nu fiti un mare iubitor al acestui coral. Apropos, am trei specii de Kenya Tree in bazin si numai una ii place, asa incat va pot da bonus acest coral care ii va fi util pestelui in perioada de aclimatizare ).

Asadar, vand Centropyge Loricula, aclimatizat, grasutz, culori superbe, pret pe masura: 450 ron.

image
image
[WWW] [Yahoo!]
tavimocanu
Member
[Avatar]

Joined: 27/07/2002 10:56:58
Messages: 136
Location: Bucharest
IP:
Offline

rezervat pana maine
[WWW] [Yahoo!]
tavimocanu
Member
[Avatar]

Joined: 27/07/2002 10:56:58
Messages: 136
Location: Bucharest
IP:
Offline

S-a dat, multumesc, se poate inchide!
[WWW] [Yahoo!]
 
Forum Index » Bursa marina
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com