[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand acvariu 100 x 40 x 40 in Bucuresti  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
Marti
Senior member
[Avatar]

Joined: 20/01/2003 00:18:03
Messages: 763
Location: Bucuresti/Crangasi
IP:
Offline

Salut!

Vand acvariul meu si acareturi aferente.

Acvariu Hornbach 100x40x40 cm - 150 lei
Cioate, plante, pesti , substrat jbl manado (vreo 30 de litri) - microsorium narrow leaf, hydrocotyle verticyllatum, cryptocoryne (de vreo 3 feluri), anubias nana petite, hygrophya difformis, rotala rotundifolia; aprox. 15 rasbora espei, cioate (red moor) - 150 lei
Lampa - diy 4x39 w T5 (fiecare tub are circuitul sau, putand fi pus pe cate o priza programabila) - 50 lei (cu tot cu neoane, se pare ca un neon nu functioneaza, nu stiu care este cauza).
Incalzitor substrat - jbl Pro temp basis 250 - 150 lei http://www.pepika.ro/21-Acvaristica/385-Echipamente-pentru-acvaristica/389~Incalzitoare--termometre-si-hidrometre/1520-Incalzitor-JBL-Pro-Temp-Basis-250.html

Incalzitor de apa - Resun 200 w - 15 lei

Teste jbl, cam vechi da' io zic ca merita (NO3, PO4, Fe) = 5 lei;

Stand acvariu EHEIM, culoare wenge, H=74 cm, L = 101 cm, l = 41 cm - 200 lei

Pret pentru tot pachetul = 200 + 5 + 15 + 150 + 50 + 150 + 150 = 720 lei
Bonus: fertilizanti pps pro, fertilizant fbl ferropol, alti bolovani si cioate, furtun de schimbat apa, furtun cu clopot sera de aspirat substrat

Prioritate au cei care vor tot pachetul. Daca nu reusesc sa dau pachetul o sa dau si pe bucati, incepand bineintele cu pestii, plantele, cioatele si substratul.

Cumparatorul va ridica acvariul de la domiciliul meu din Bucuresti, Crangasi. Nu asigur transport.

Contact, numai pe PM.

Iata si cateva poze:


image

image

image

image

image

image

setup 1 | setup 2
[WWW]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com