[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Cumpar Corydoras Trilineatus  XML
Forum Index » Cumparari
Author Message
andreir2000
Junior member
[Avatar]

Joined: 09/01/2005 14:04:35
Messages: 21
Location: Bucuresti, Sos. Iancului / Pantelimon
IP:
Offline

As vrea sa iau 4-5 Corydoras Trilineatus, preferabil pui.
Daca aveti de vanzare sau daca stiti pe unde se gasesc in Bucuresti, va rog dati un post. Merci.


Poze de pe google/images mai jos:

http://images.google.ro/images?q=corydoras+trilineatus&hl=ro&btnG=Caut%C4%83+Imagini

Vezi aici
[Yahoo!]
andreir2000
Junior member
[Avatar]

Joined: 09/01/2005 14:04:35
Messages: 21
Location: Bucuresti, Sos. Iancului / Pantelimon
IP:
Offline

Chiar nu stie nimeni un pet-shop unde sa gasesc corydoras trilineatus?

Vezi aici
[Yahoo!]
fr0ggy
Senior member
[Avatar]

Joined: 06/09/2004 15:30:00
Messages: 590
Location: brasov
IP:
Offline

nu as baga mana in foc, dar cand am fo dupa creveti saptamana trecuta parca am retinut asa ceva cu coada ochiului. daca nu e deranj prea mare vezi in unirii acolo vis a vis de farmacia 2na.

image
[Yahoo!]
matrix
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 25/03/2004 09:33:58
Messages: 424
Location: TITAN
IP:
Offline

La Acapulco sunt C.sterbay(nu sunt sigur ca asa se scrie da parca asa se pronunta).

Galeria mea
[WWW] [Yahoo!]
andreir2000
Junior member
[Avatar]

Joined: 09/01/2005 14:04:35
Messages: 21
Location: Bucuresti, Sos. Iancului / Pantelimon
IP:
Offline

matrix wrote:La Acapulco sunt C.sterbay(nu sunt sigur ca asa se scrie da parca asa se pronunta).


Merci. Am fost ieri la pet-shop-ul de langa Acapulco. Mai aveau un singur Corydoras punctat...si nu l-am luat ca era ultmul. Mai astept. Pentru altii interesati, spuneau ca or sa aduca Corydoras Panda in vre-o doua saptamani.

Pretul la Coridoras-ul ala trilineatus sau cum s-o fi chemand exact...ca m-am confuzat (in loc sa ma lamuresc) de la primul post si pana acum era 15 RON.

Am vazut intr-un catalog poze cu vre-o 5-6 tipuri care aratau aproximativ la fel...cu puncte negre pe fond alb, punctele aranjate aproximativ in linii...

Vezi aici
[Yahoo!]
nutu
Junior member

Joined: 27/10/2004 19:06:00
Messages: 16
Location: iasi
IP:
Offline

Am eu ceva asemanator dar nu stiu sigur daca sunt ceea ce cauti tu.Am sa-ti trimit o pozau ei
[Email]
andreir2000
Junior member
[Avatar]

Joined: 09/01/2005 14:04:35
Messages: 21
Location: Bucuresti, Sos. Iancului / Pantelimon
IP:
Offline

nutu wrote:Am eu ceva asemanator dar nu stiu sigur daca sunt ceea ce cauti tu.Am sa-ti trimit o pozau ei


Abia astept sa vad poza, insa daca ma uit mai bine la locatia ta, cred ca raman cu poza, distanta dintre acvariile noastre fiind de peste 400 km.
Macar imi mai imi clatesc ochii :-) . Poate intre timp apare cineva care are prin Bucuresti.

Vezi aici
[Yahoo!]
 
Forum Index » Cumparari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com