[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Femela Limia nigrofasciata  XML
Forum Index » Vivipari
Author Message
Pushkatu
Senior member
[Avatar]

Joined: 14/09/2010 09:25:50
Messages: 1149
Location: Bistrita, B-N
IP:
Offline

Salut,


Am facut o comanda pentru 4 exemplare de Limia nigrofasciata si din pacate am primit 4 masculi. Daca stie cineva de unde pot cumpara 1-2 femele, o sa ii fiu recunoscator. Comanda am facut-o de pe nevertebrate, din Cluj, deci orice alta sursa e binevenita si particular.

Multumesc anticipat!

Seris venit usus ab annis.
[Yahoo!] [MSN]
simpfzoli
Membru de baza

Joined: 05/05/2011 20:05:49
Messages: 458
Location: satu mare
IP:
Offline

probabil ca au daor masculi. mai probabil este ca provin din asia si ei vand doar masculi. trebuia sa specifici ca vrei sa-i inmultesti si sigur iti spuneau ca au doar masculi.
[WWW] [Yahoo!]
Pushkatu
Senior member
[Avatar]

Joined: 14/09/2010 09:25:50
Messages: 1149
Location: Bistrita, B-N
IP:
Offline

Le-am spus cand am facut comanda ca vreau cel putin un peste de sex opus. Am sunat dimineata inainte sa faca livrarea, imediat dupa ce au primit ei pestii si domnul cu care am vorbit mi-a spus ca este si o femela. Din pacate e doar un mascul mai mic As face alta comanda, dar exista iar riscul sa primeasca doar masculi. Inteleg ca e greu sa se inteleaga cu furnizorul legat sexul pestilor, de asta am si acceptat comanda, cu speranta ca poate o sa gasesc un particular cu care sa fac un schimb, sau sa cumpar.

Seris venit usus ab annis.
[Yahoo!] [MSN]
 
Forum Index » Vivipari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com