[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Pachet mare de plante  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Salutare!

Scot urmatorul pachet de plante la vanzare:

1. Rotala macrandra narrow leaf - 20 fire (posibil mai multe, inca nu le-am numarat)
2. Rotala macrandra narrow leaf "variegated" - 20 fire (la fel ca mai sus)
3. Rotala butterfly - 10 fire
4. Rotala goias - 15 fire
5. Lindernia sp. India (sau variegated, s-au amestecat la un moment dat si au stat intr-un colt cu mai putina lumina, asa ca nu s-au colorat cum e tipic pentu India, ci sunt verzi...asa ca nu pot baga mana in foc) - 15 fire
5. Ludwigia inclinata - 5 fire

Pret pachet, 80 lei. Vreau sa-l dau ca pachet intreg, de asta si pretul mic (sub 1 leu/firul).
Pentru cei cu care nu am mai facut tranzactii pana acum, cer plata in avans in cont, ocazie cu care platesc eu transportul prin posta. (caz in care trebuie sa pun pachetul maine, ca sa ajunga vineri).
bineinteles ca pot trimite si prin curier, dar destinatarul plateste transportul.

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com