[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Pachet mare de plante rare  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Salutare!

Scot la vanzare un pachet mare de plante relativ rare, precum: vreo 6-7 specii de bucephalandra (printre care wavy leaf, mini needle leaf, theia, catherinae, apple leaf ... nu le mai tin minte pe toate), anubias coin leaf, anubias pinto si inca un anubias cu frunza lunga (i-am uitat denumirea). Se mai gasesc printre plante si vreo doua specii de cryptocoryne.
In ceea ce priveste cantitatea, n-am stat sa le numar, dar vorbim cam de jumatate de galeata de plante (sunt cateva zeci de fire, mai mici, mai mari).

As vrea sa dau toate plantele odata.
Pret pachet = 170 RON.
[Thumb - plante3.jpg]

[Thumb - plante2.jpg]

[Thumb - plante4.jpg]

[Thumb - plante.jpg]


Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
gyonlan
Junior member

Joined: 08/01/2005 22:41:58
Messages: 13
Location: SUCEAVA
IP:
Offline

Salutare.Mai sunt plantele ?
[Email] [Yahoo!] [MSN]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com