[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Feedback Blue14  XML
Forum Index » Bursa marina
Author Message
ccdumitrescu
Senior member

Joined: 15/12/2011 14:53:35
Messages: 753
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

Se pare ,ca ne-am mai pricopsit cu un personaj : Minciunica Razgandel

Bucuresti-Crangasi ;0748143754
[Yahoo!]
Alex Florian
Member
[Avatar]

Joined: 09/06/2013 17:50:44
Messages: 251
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Salut Blue. bai, imi pare rau ca a trebuit sa se ajunga aici. din pacate eu nu vad vreo rezolvare din partea ta curand, mai ales dupa ce ai zis de 1 august. E bataie de joc, cum ti-am mai zis si pe telefon. vineri, 29.05.2020, e ultima zi cand mai astept banii pe card pentru pompa si lampa - 360 lei. numarul cardului il ai de la mine trimis de nu stiu cate ori + banii lui Bogdan pe piatra. Cand ne dai banii inapoi, in aceeasi zi, trimitem produsele inapoi. Altfel, o sa iti fac plangere, fiindca e bataie de joc si vad ca tot ca tine o tii. Nu uita ca am buletinul tau si pot sa dau datele in momentul cand fac plangerea, deci de gasit, te gasesc oamenii. Este doar penibila toata situatia. Nu trebuia sa faci chestia asta. Trebuia sa fii corect, ca nu ai 10 ani. Multa sanatate si spor cu pensiunea. Sper sa nu mai faci greseli de genul in viitor fiindca toate actiunile tale te definesc ca persoana.
aim icon
ionionut
Membru banat
[Avatar]

Joined: 08/02/2016 16:42:02
Messages: 196
Location: judetul iasului
IP:
Offline

Alex Florian, am inteles cu totii, si speta, si revolta, si pedagogia, si ancheta, si buletinul... Dar cum NU il onoreaza pe Andrei afacerea, la fel NU te onoreaza pe tine escaladarea spre infinit a chestiunii.
Deja imi da o stare proasta cand tot vad topicul asta, alimentat continuu cu lamentari inutile.
Suficient, multumesc mult pentru intelegere : )
solomonking
Member
[Avatar]

Joined: 17/06/2010 15:46:15
Messages: 141
Location: bucharest, giurgiului street, city mall
IP:
Offline

ionionut wrote:Alex Florian, am inteles cu totii, si speta, si revolta, si pedagogia, si ancheta, si buletinul... Dar cum NU il onoreaza pe Andrei afacerea, la fel NU te onoreaza pe tine escaladarea spre infinit a chestiunii.
Deja imi da o stare proasta cand tot vad topicul asta, alimentat continuu cu lamentari inutile.
Suficient, multumesc mult pentru intelegere : )


Asa-i ca nu ai experimentat o "teapa" de genul asta?

Ca nu stii ce te incearca dupa aia...frustrarea ca nu ai produsul de care aveai nevoie sau resursele pe care nu stii daca le mai recuperezi...sau faptul ca totusi ai avut incredere in interlocutor...si el ti-a dat "plua"...

Daca iti creaza stari neplacute...e ca la telecomanda...nu te uiti pe topic!

hai sa avem ape limpezi...si mintea la fel!!!

This message was edited 1 time. Last update was at 27/05/2020 10:41:27

[Yahoo!]
ocean
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 26/06/2014 14:12:14
Messages: 2852
Location: Targu Mures
IP:
Offline

[Email]
 
Forum Index » Bursa marina
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com