[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Filtre externe, controller incalzire, butelie co2  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Salutare!

1. Filtru extern Eheim Professionel 3 600 (se gaseste si sub modelul 2075); 1250 litri pe ora, volumul filtrului 9.2 litri. (se vede in poza de mai jos, in stanga filtrului jbl (pe care nu il mai am).
Vine cu aproximativ 1.5 litri de Eheim biomech, 1.5 litri ADA bio rio si buretele din prefiltru.
Arata si functioneaza impecabil.

Pret = 700 RON. (vezi si pretul pentru bio rio si biomech)

2. Filtru extern Eheim 2224, fara material filtrant, cu rotor nou (a fost schimbat, dupa care n-am mai folosit filtrul pentru ca am facut un upgrade)

Pret = 240 RON.

3. Controller Dennerle Duomat Evolution Deluxe + Cabluri pentru incalzire Dennerle ThermoTronic 20W, 2 bucati
Arata si functioneaza impecabil.

Pret pentru pachet, 700 RON.

4. butelie CO2 2 litri, revizie expirata.

Pret = 170 RON.

Preturi usor negociabile.
[Thumb - 20170512_164311.jpg]

[Thumb - filtre.jpg]

This message was edited 1 time. Last update was at 11/03/2018 18:28:42


Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com