[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
acvariu nou 675 litri - rezolvat  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
drilea
Member
[Avatar]

Joined: 19/08/2004 16:49:03
Messages: 201
Location: Voluntari Ilfov
IP:
Offline

Cu parere de rau si la insistentele soacrei vand un acvariu care nici macar nu a apucat sa vada pesti la fatza . Este vorba despre un acvariu cu dimensiunile 1,60m lungime, 70cm latime si 60 cm inaltime din sticla de 10mm, facut ca la carte cu intarituri si tot tacamul, chiar de catre unul dintre cei mai priceputi in domeniu de pe acest forum. Eu am cumparat acest acvariu in urma cu aproximativ o luna tot de la cineva de pe acest forum. Cum spuneam, din pacate sunt silit de imprejurari sa il vand. Pentru detalii legate de pret si transport, va rog PM.
Multa bafta tuturor
[Email] [WWW] [Yahoo!]
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

stiu ca sunt off topic, da' nu poci sa tac : ma gandesc ca ai putea sa vinzi soacra si sa pastrezi astfel bazinul :brosu:&:bnegru: ...

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
drilea
Member
[Avatar]

Joined: 19/08/2004 16:49:03
Messages: 201
Location: Voluntari Ilfov
IP:
Offline

Adjudecat ! ...de catre cineva cu o soacra mai blanda .Deci, sorry, nu mai este de actualitate oferta de mai sus.
Multa bafta !
[Email] [WWW] [Yahoo!]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com