[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand acvariu 60L complet (butelie CO2 filtru E901 etc .. )  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
rapper4u
Junior member

Joined: 31/03/2017 15:10:43
Messages: 25
Location: Brasov
IP:
Offline

Deoarece m-am lasat de acest hobby acum un an si intre timp nu s-a reaprins flama m-am hotarat sa vand tot ce acumulasem.

Asadar ofer spre vanzare :

Acvariu Juwel Primo 60 ( contine toate componentele originale (fitru interior cu incalzitor, lampa led), are capacul putin modificat pentru a permite functionare cu filtrul e901 si un piciorus de prindere a lampei led rupt (probabil daca apuc printez unul la imp 3d) )
Filtru JBL e901 ( vine umplut cu Sera Siporax si JBL Micromec , cateva filtre de burete noi si tot ce a mai fost in cutia originala)
Butelie CO2 2L achizitonata de pe Nevertebrate (butelia este goala, urmatoare verificare tehnica in 2027 )
Regulator CO2 cu solenoid si ajustare fina
Difuzor Ceramic mini
Suporti pentru capac sticla la nivelul acvariului
Test CO2 JBL
Un acvariu de 50L simplu fara capac
Accesori (magnet, mancare pesti, test de apa stick ( oricum inutile ), ceva tablete fertilizant sol, fundal colant albastru sau negru verso si cateva alte lucruri marunte)

Vreau sa "scap" de tot ce se vede sus intr-un singur pachet asadar nu vand separat.

Pretul pentru tot este de 1100RON cu predare personala in Brasov.

Pe langa pozele de mai jos se mai pot gasi si altele pe forum in postarile mele anterioare.

https://imgur.com/a/WTSLXJc

 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com