[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Medaka (Japanese Rice Fish)  XML
Forum Index » General info
Author Message
Dr Nano
Senior member
[Avatar]

Joined: 30/05/2018 09:42:42
Messages: 512
Location: Targoviste
IP:
Offline

Aveti idee de unde pot cumpara Medaka Blue Sparkle?

Nano Habtat 35

Puffers' Island 30
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

Da.
https://www.nevertebrate.ro/advanced_search_result.php?keywords=Oryzias+latipes

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
Dr Nano
Senior member
[Avatar]

Joined: 30/05/2018 09:42:42
Messages: 512
Location: Targoviste
IP:
Offline



Ii stiu, ma gandesc ca se poate face o combinatie cu cei albi sidefii. I-am gasit ca blue sparkle.

Nano Habtat 35

Puffers' Island 30
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

In general, ii poti suna si vorbi cu ei, daca vrei o anume chestie ce nu o au afisata, pt ca au provider strain ce poate are pe stoc ceva ce ei nu au apucat inca sa il afiseze, sau acel provider isi vinde marfa pe care tu o vrei, pana ca informatia cu legatura la acel produs/peshte ce il doresti sa ajunga si la nevertebrate. Astfel ca, de.aia au si faza cu cererea pe comanda, pt ca au foarte multe specii de pesti de la provideri si ei nu au spatiu necesar tinerii lor. Pe scurt, daca vrei ceva si nu e pe site, tot merita incercat a ii contacta pt ca ei se vor interesa si vor reveni cu apel. Asta am vazut ca e valabila si la Zoo Center, am vrut Black ghost knifefish produs ce nu e pe stoc la nevertebrate dar incredibil Zoo center Deva mi.a adus. Le tot fac reclama pe.aici, dar eu de obicei daca am vrut neaparat un peste, aceste 2 firme m.au ajutat

This message was edited 4 times. Last update was at 15/05/2022 22:19:24


Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
Dr Nano
Senior member
[Avatar]

Joined: 30/05/2018 09:42:42
Messages: 512
Location: Targoviste
IP:
Offline

paradoxx wrote:In general, ii poti suna si vorbi cu ei, daca vrei o anume chestie ce nu o au afisata, pt ca au provider strain ce poate are pe stoc ceva ce ei nu au apucat inca sa il afiseze, sau acel provider isi vinde marfa pe care tu o vrei, pana ca informatia cu legatura la acel produs/peshte ce il doresti sa ajunga si la nevertebrate. Astfel ca, de.aia au si faza cu cererea pe comanda, pt ca au foarte multe specii de pesti de la provideri si ei nu au spatiu necesar tinerii lor. Pe scurt, daca vrei ceva si nu e pe site, tot merita incercat a ii contacta pt ca ei se vor interesa si vor reveni cu apel. Asta am vazut ca e valabila si la Zoo Center, am vrut Black ghost knifefish produs ce nu e pe stoc la nevertebrate dar incredibil Zoo center Deva mi.a adus. Le tot fac reclama pe.aici, dar eu de obicei daca am vrut neaparat un peste, aceste 2 firme m.au ajutat


Si eu am Zoo Center langa mine dar nu se pricep. In plus am comandat acum ceva ani de la ei un acvariu de 60l si a ajuns spart (livrat in cutia de carton fara protectie). Mai au de lucrat la partea de resursa umana pana sa devina un punct de reper pe harta acvaristicii din Romania
Dar m-au salvat cu crevetii cand s-au inmultit.

This message was edited 2 times. Last update was at 16/05/2022 10:01:10


Nano Habtat 35

Puffers' Island 30
 
Forum Index » General info
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com