[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Piatra vie de vanzare - pachete 5kg (stoc 30-40kg)  XML
Forum Index » Bursa marina
Author Message
MSI
Senior member
[Avatar]

Joined: 27/12/2017 20:20:12
Messages: 767
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Am cam finalizat stocul de vietati, pesti si corali (aici mai am cateva fraguri), dar am ajuns la etapa piatra vie.

Se scoate toata piatra la vanzare (am ramas cu echivalentul a 30-40kg piatra uscata, acum e mai grea fiind vie dar se vinde sub forma de grupuri (a cate 5kg per grup echivalentul uscat)).

Piatra este f bine imbracata cu coralina, foarte foarte bine, piatra a fost crescuta/dezvoltata in bazinul meu in ultimii 5 ani, este piatra de caliate, pukkani/recif (nu bolovani de marea neagra).

Bonus: In toate pachetele de piatra, includ si diverse bonusuri, diverse ciupercute, rhodactis (verzi, Grizzly, rosii), una are o montipora verde encrusting + cadou la orice grup cate o colonie M de GSP la fiecare pachet (separat de piatra, frag valabil, nu invazie pe piatra).

Preturi pachete 5kg (100-150 lei) -> 20-25lei/kg

*Warning - poate contine aiptasia, dupa ce am dat tometotusul, am vazut ca apare pe alocuri.

Detalii msj / wapp / orice forma de comunicare


This message was edited 1 time. Last update was at 30/10/2022 09:45:50


MSI Reef
razvan1207
Junior member
[Avatar]

Joined: 10/10/2020 21:42:37
Messages: 8
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Salut! Ai pm
vilceanubogdan
Junior member

Joined: 28/09/2022 02:31:14
Messages: 25
IP:
Offline

Salut ai pm si de la mine
 
Forum Index » Bursa marina
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com