[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Donez/skimb 2 hemichromis bimaculatus urgent...  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
Jack
Member
[Avatar]

Joined: 19/01/2005 11:16:44
Messages: 171
Location: Com Pantelimon
IP:
Offline

Daca aveti sa imi dati la skimb 2 ramirezi e bine daca nu ... ii donez...

"All that we do is touched with ocean yet we remain on the shore of what we know." Richard Wilbur
costea andrei cosmin
Junior member

Joined: 31/05/2005 17:19:48
Messages: 8
IP:
Offline

daca mi-ai da i-as lua cu placere . Ramirezi nu am dar daca vrei neaparat pot sa iti dau vivipari. Mercy
Dolly
Dust in the wind
[Avatar]

Joined: 06/07/2004 10:53:13
Messages: 4562
Location: Bucuresti
IP:
Offline

costea andrei cosmin wrote:daca mi-ai da i-as lua cu placere . Ramirezi nu am dar daca vrei neaparat pot sa iti dau vivipari. Mercy

Tu cred ca ai lua si o balena, daca ti s-ar oferi. Despre acvariul pe care il ai, nu spui insa nimic. Ai macar idee cam cit de mari se fac hemichromis bimaculatus? In alte topicuri cereai vivipari. Acum vad ai de dat la schimb. Jack cred ca a zis destul de clar ca ar vrea 2 ramirezi...si nu cred ca si-ar da pestii pe mina cuiva care nu-i poate intretine. Noi nu procedam asa. Pe forumul asta sunt oameni carora le pasa de pesti. Si care nu posteaza doar de dragul de a posta.
Jack
Member
[Avatar]

Joined: 19/01/2005 11:16:44
Messages: 171
Location: Com Pantelimon
IP:
Offline

Cresc fo 7-15 cm...nu prea mult...

"All that we do is touched with ocean yet we remain on the shore of what we know." Richard Wilbur
octavian
Member
[Avatar]

Joined: 22/04/2004 15:41:25
Messages: 185
Location: Bucuresti
IP:
Offline

ca sa nu postez de doua ori... am un acvariu de 110l in care se afla un mascul de kribensis si 4 aulonocare micute si din pacate malformate, au mandibula stranba.
asa... ca sa nu deschis doua trei alte posturi pun intrebarile aici:
ce este etic de facut cu astfel de pesti(malformati)?
ar merge cei doi hemicromis in acvariu? sunt niste pesti care ma fascineaza si as vrea sa-i studiez mai de aproape.
daca se poate atunci? nenea, mi-i dai mie???? din pacate nu am ramirezi ca am numai africane prin baltile mele. daca esti de acord da-mi un semn te rog...

... haideti sa ne haidem....
[Yahoo!] [MSN]
Jack
Member
[Avatar]

Joined: 19/01/2005 11:16:44
Messages: 171
Location: Com Pantelimon
IP:
Offline

Se poate...nu spusei ca este urgent...ca i-am scos din acvariu si ii tzin intr-o galetusa...Octavian vezi ca ti-am dat un pm...

"All that we do is touched with ocean yet we remain on the shore of what we know." Richard Wilbur
mikehorizon
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 30/08/2004 11:00:27
Messages: 301
Location: Bucuresti, Vitan - Stadionul Olimpia
IP:
Offline

Am eu de dat un ramirez, perechea lui a murit de ceva vreme si se simte singurel. Daca esti interesat astept un telefon la 0721252783.


Ramirezul: http://www.acvariu.ro/coppermine/displayimage.php?album=lastup&cat=11110&pos=3
[Email] [Yahoo!]
Jack
Member
[Avatar]

Joined: 19/01/2005 11:16:44
Messages: 171
Location: Com Pantelimon
IP:
Offline

Eu mai am o pereke - nu-sh ce sa zic - sa nu iasa cu bataie - meditate on that i will...

"All that we do is touched with ocean yet we remain on the shore of what we know." Richard Wilbur
Jack
Member
[Avatar]

Joined: 19/01/2005 11:16:44
Messages: 171
Location: Com Pantelimon
IP:
Offline

Ca nu cred sa faca menage a trois...

"All that we do is touched with ocean yet we remain on the shore of what we know." Richard Wilbur
mikehorizon
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 30/08/2004 11:00:27
Messages: 301
Location: Bucuresti, Vitan - Stadionul Olimpia
IP:
Offline

.

Apreciez refuzul politicos. Esti prin marketing ceva?

Pina una alta ne vedem la capitolul vinzari.
[Email] [Yahoo!]
Jack
Member
[Avatar]

Joined: 19/01/2005 11:16:44
Messages: 171
Location: Com Pantelimon
IP:
Offline

Nu...nu am refuzat...sa ii gasim perekea ramirezului tau...ce este mascul sau femela?

"All that we do is touched with ocean yet we remain on the shore of what we know." Richard Wilbur
mikehorizon
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 30/08/2004 11:00:27
Messages: 301
Location: Bucuresti, Vitan - Stadionul Olimpia
IP:
Offline

. Nu-i problem. Oricum am dat anunt acu' 30 de minute si deja a sarit un doritor.
[Email] [Yahoo!]
Jack
Member
[Avatar]

Joined: 19/01/2005 11:16:44
Messages: 171
Location: Com Pantelimon
IP:
Offline

Pestii au fost dati...Topic rezolvat...

"All that we do is touched with ocean yet we remain on the shore of what we know." Richard Wilbur
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com