[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Donatii guppy, black molly, platy, xipho  XML
Forum Index » Donatii
Author Message
Dolly
Dust in the wind
[Avatar]

Joined: 06/07/2004 10:53:13
Messages: 4562
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Dupa cum spune si titlul, donez en -gros -"continutul" unui acvariu (150l) plin de asemenea vietati. Sunt o gramada de generatii - de la pui pina la masculi si femele adulti/e. Sunt foarte bine ingrijiti si hraniti numai cu mincare de calitate. Acvariul respectiv vreau sa-l repopulez cu alte specii mai mult sau mai putin pretentioase, dar fara vivipari.

Daca doritorii nu isi anunta dorinta, in 2 zile vor ateriza la primul pet-shop care-mi iese in cale.
dares
Senior member
[Avatar]

Joined: 24/09/2008 15:21:38
Messages: 504
Location: Bucuresti
IP:
Offline

ma intereseaza pe mine. ti-am trimis pm.
3rey
Junior member

Joined: 27/09/2008 02:07:00
Messages: 33
Location: Bucuresti
IP:
Offline

vreau 2 masculi de molly virili daca nu se cearta...daca se cearta doar 1 vreau...si daca mai vreau ceva iti spun atunci...un nr de contact daca se poate te rog...multumesc
[Yahoo!] [MSN]
Dolly
Dust in the wind
[Avatar]

Joined: 06/07/2004 10:53:13
Messages: 4562
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Ideea era ca vreau sa ii dau pe toti odata, nu sa stau sa separ adultii de pui, guppy de molly etc, sa stau si sa-i "ambalez" pt Tg Jiu, Stina de Vale, Virful Cioaca etc. Nu am timp, iar ceilalti locatari asteapta.

Rezolvat
 
Forum Index » Donatii
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com