[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Kmeleonuss
Forum Index » Profile for Kmeleonuss » Messages posted by Kmeleonuss
Message
Se poate inchide.
Donez 3 masculi de Melanochromis chipokae 10-14 cm Pentru doritori rog PM. Raspund seara dupa ora 19.30.
Donez aproximativ 20-25 ciclide africane (mbuna) maturi, juvenili si pui plus 3 sanitari. Provin din desfiintarea unui acvariu. Sunt din mai multe specii. Se doneaza doar tot pachetul. Locatie Bucuresti - Piata Moghioros. Nu ma deplasez. Pentru doritori rog PM.
hrana pe baza de spirulina. (tropical Malawi, Tropical Super Spirulina forte, Jbl spirulina, etc)

Iata formula de hranire a ciclidelor de malawi pe care o avea Adi Radu:

"Hrana pe care o primesc africanii mei este compusa din: 1-2 zile NLS cichlid formula mix de granule 1+3 mm, 1 zi NLS Thera A+, 2 zile Tropical Malawi flakes, 1-2 zile Tropical spirulina superforte. O data pe saptamana, in principiu, fac pauza de la hranire."
Se poate inchide.
Momentan sunt rezervate.
Socluri T5 cu protectie la apa din cauciuc - 15 Lei setul (3 seturi)

Tub Neon T5 JBL Solar Natur Ultra - 54W (1200 mm) = 10 Lei (1 buc) - folosit maxim 6 luni 4-6 ore pe zi

Tub Neon T5 JBL Solar Ocean Blue Ultra 54W - 1200mm = 10 Lei ( 1 buc) - folosit maxim 6 luni 4-6 ore pe zi

Tub Neon T5 JBL Solar Ultra Marin Day 54W (1200 mm) = 10 Lei ( 2 buc) - folosit maxim 6 luni 4-6 ore pe zi

REFLECTOR JBL SOLAR REFLECT 115 pentru neoane de 1200 MM T5 54 W = 10 lei bucata (3 buc) - sunt de fapt 2 reflectoare care impreuna au 1150 mm

CLEME DIN METAL JBL CLIPS PENTRU SOLAR REFLECT (T5) 6 BUC. = bonus pentru cine cumpara reflectoarele

Balast electronic QT-FIT 5/8 1X54-58/220-240 = 10 Lei bucata (3 buc) - au banda adeziva pe spate care trebuie curatata

Distribuitor Curent EUROLITE Board 8-S = 100 Lei - este nou nefolosit (ofer cabluri de conectare)

Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati in privat. Anuntul este valabil doar pentru Bucuresti. Se ridica din Drumul Taberei sau Piata Victoriei
Donez anubias (nana cred). Se poate ridica din Drumul Taberei ( Piata Moghioros) seara dupa ora 19.30. Contact prin pm.
Filtru extern JBL CristalProfi e901 Greenline in garantie pana pe 12.02.2017. Pret 275 Lei. Folosit pana in decembrie 2015.

Socluri T5 cu protectie la apa din cauciuc - 15 Lei setul (3 seturi)

Tub Neon T5 JBL Solar Natur Ultra - 54W (1200 mm) = 40 Lei (1 buc) - folosit maxim 6 luni 4-6 ore pe zi

Tub Neon T5 JBL Solar Ocean Blue Ultra 54W - 1200mm = 40 Lei ( 1 buc) - folosit maxim 6 luni 4-6 ore pe zi

Tub Neon T5 JBL Solar Ultra Marin Day 54W (1200 mm) = 40 Lei ( 2 buc) - folosit maxim 6 luni 4-6 ore pe zi

REFLECTOR JBL SOLAR REFLECT 115 pentru neoane de 1200 MM T5 54 W = 30 lei bucata (3 buc) - sunt de fapt 2 reflectoare care impreuna au 1150 mm

CLEME DIN METAL JBL CLIPS PENTRU SOLAR REFLECT (T5) 6 BUC. = bonus pentru cine cumpara reflectoarele

Balast electronic QT-FIT 5/8 1X54-58/220-240 = 15 Lei (3 buc) - au banda adeziva pe spate care trebuie curatata

Distribuitor Curent EUROLITE Board 8-S = 140 Lei - este nou nefolosit (ofer cabluri de conectare)

Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati in privat.
Socluri T5 cu protectie la apa din cauciuc - 15 Lei setul (3 seturi)

Tub Neon T5 JBL Solar Natur Ultra - 54W (1200 mm) = 40 Lei (1 buc) - folosit maxim 6 luni 4-6 ore pe zi

Tub Neon T5 JBL Solar Ocean Blue Ultra 54W - 1200mm = 40 Lei ( 1 buc) - folosit maxim 6 luni 4-6 ore pe zi

Tub Neon T5 JBL Solar Ultra Marin Day 54W (1200 mm) = 40 Lei ( 2 buc) - folosit maxim 6 luni 4-6 ore pe zi

REFLECTOR JBL SOLAR REFLECT 115 pentru neoane de 1200 MM T5 54 W = 30 lei bucata (3 buc) - sunt de fapt 2 reflectoare care impreuna au 1150 mm

CLEME DIN METAL JBL CLIPS PENTRU SOLAR REFLECT (T5) 6 BUC. = bonus pentru cine cumpara reflectoarele

Balast electronic QT-FIT 5/8 1X54-58/220-240 = 15 Lei (3 buc) - au banda adeziva pe spate care trebuie curatata

Distribuitor Curent EUROLITE Board 8-S = 140 Lei - este nou nefolosit (ofer cabluri de conectare)

Filtru extern JBL CristalProfi e901 Greenline in garantie pana pe 12.02.2017. Pret 275 Lei. Folosit pana in decembrie 2015.

Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati in privat. Preturile pot fi negociabile. Trimit in tara prin curier. Transportul este suportat de cumparator.
1
Donez ciclidele Malawi din poze - adulti si un pui.
Contact in privat. Imi rezerv dreptul de a alege persoanele la care vor pleca pestii. Se dau la pachet. Nu dau pe bucati.
Printre speciile de pesti din poze sunt
lombardoi, hongi srt, afra cobue,Iodotropheus sprengeri, alte specii....
Se ridica din Drumul Taberei
Filtru extern JBL CristalProfi e901 Greenline in garantie pana 12.02.2017. Pret 300 Lei.

Nu trimit in tara. Disponibil doar pentru Bucuresti.
Filtru extern JBL CristalProfi e901 Greenline in garantie pana 12.02.2017. Pret fix 300 Lei.
Filtru extern JBL CristalProfi e701 Greenline. Este in garantie (am documentul) dar nu mai gasesc bonul fiscal. Pret fix 200 Lei.

La cele doua filtre nu mai am toti buretii din sertare. Eu le-am folosit doar cu materiale filtrante.

Nu trimit in tara. Disponibil doar pentru Bucuresti.
Preturile nu sunt negociabile si nu doresc sa fac schimburi.
Pestii au fost dati. Se poate inchide
Momentan au fost rezervati.
Poza
Donez ciclidele Malawi din poze - adulti, juvenili si pui.
Contact in privat. Imi rezerv dreptul de a alege persoanele la care vor pleca pestii. Prioritate vor avea cei care ii iau pe toti.
Printre speciile de pesti din poze sunt:
- acei ngara, caeruleus, Iodotropheus sprengeri, hongi (mai multe feluri), zebra ob, alte specii....
Acvariu Juwel Rio 180 plus stand alb.

Acvariul contine incalzitor, sistem de iluminat cu 2x 45w (din constructie), filtru intern al acvariului, stand alb. Acvariul prezinta zgarieturi pe geamul din fata, spate si laterala din dreapta (cateva mai pronuntate). Standul are palul putin umflat in partea inferioara.
Pompa de la filtru a fost inlocuita cu una mai puternica de 1000l/h.
Ofer bonus 2 neoane JBL- un solar marin day si un ocean blue.
Acvariul a functionat din ianuarie 2015 pana la inceputul lunii decembrie.
Pret fix 600 Lei.

Filtru extern JBL CristalProfi e901 Greenline in garantie pana 12.02.2017. Pret fix 300 Lei.
Filtru extern JBL CristalProfi e701 Greenline. Este in garantie (am documentul) dar nu mai gasesc bonul fiscal. Pret fix 200 Lei.

La cele doua filtre nu mai am toti buretii din sertare. Eu le-am folosit doar cu materiale filtrante. Ofer bonus Jbl MicroMec.

Nu trimit in tara. Disponibil doar pentru Bucuresti. In anumite cazuri, pentru acvariu, asigur transport.
Preturile nu sunt negociabile si nu doresc sa fac schimburi.
Sunt luati de la crescatori.
 
Forum Index » Profile for Kmeleonuss » Messages posted by Kmeleonuss
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com