[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: mugurel
Forum Index » Profile for mugurel » Messages posted by mugurel
Message
Salutare tuturor!

Folosesc un controller Weipro 3680W Aquarium Programmable Timer for Light de vreo 4 ani.
De vreo luna, dupa cate o pana de curent, se reseteaza ora si o ia de la zero, pierde chiar si programarea.
Sa nu mai tina bateria interna (daca are) sau ce credeti ca ar trebui sa fac?

Pe geam nu mai am voie sa-l arunc dupa noile legi.....plus ca-mi trebuie functional pe perioada urmatoare - srabatori, plecari.
N-ai zis nimic duminica de gandul ce te bantuie.
Asta nu ca daca ziceai aveai acum reciful in bataia valurilor, dar ai toata sustinerea mea in acest proiect.

PS uite ca deja fac promisiuni si nimeni de aici nu mi-a vazut acvariul (aia cu nu ma pricep la poze poate ca tine ...)
A plecat sa raceasca apele de prin Constan?a, asa ca rog respectuos închiderea, nu înainte de a mul?umi de gazduire.
Ape reci tuturor!
Vând chiller Hailea 500, rulat doar un sezon la birou, in paralel cu aerul condi?ionat. Il am de nou. Am toate actele la el, inclusiv garantia.
1200 RON negociabil, eventual si cu ceva la schimb.
Mugurel 0740190722
Ma numesc Constantin Maxim (Mugurel pentru amici), sunt din Iasi si cochetez cu marinele de vreo 5 ani. Prin alte parti sunt cu avatarul Ace Ventura, dar aici doar am tras cu ochiul pana acum, am un proiect nou dar inca nu am timp sa-l prezint.
Ai PM cu o comanda
 
Forum Index » Profile for mugurel » Messages posted by mugurel
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com