[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Midal
Forum Index » Profile for Midal » Messages posted by Midal
Error on line 63, column 41 in default/user_posts_show.htm topics.get(post.topicId) is undefined. It cannot be assigned to topic The problematic instruction: ---------- ==> assignment: topic=topics.get(post.topicId) [on line 63, column 41 in default/user_posts_show.htm] ---------- Java backtrace for programmers: ---------- freemarker.core.InvalidReferenceException: Error on line 63, column 41 in default/user_posts_show.htm topics.get(post.topicId) is undefined. It cannot be assigned to topic at freemarker.core.Assignment.accept(Assignment.java:111) at freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:221) at freemarker.core.MixedContent.accept(MixedContent.java:92) at freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:221) at freemarker.core.IteratorBlock$Context.runLoop(IteratorBlock.java:167) at freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:428) at freemarker.core.IteratorBlock.accept(IteratorBlock.java:102) at freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:221) at freemarker.core.MixedContent.accept(MixedContent.java:92) at freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:221) at freemarker.core.Environment.process(Environment.java:199) at freemarker.template.Template.process(Template.java:259) at net.jforum.JForum.processCommand(JForum.java:262) at net.jforum.JForum.service(JForum.java:228) at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:717) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:290) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.doFilter(ApplicationFilterChain.java:206) at fr.xebia.servlet.filter.ExpiresFilter.doFilter(ExpiresFilter.java:1243) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:235) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.doFilter(ApplicationFilterChain.java:206) at net.jforum.util.legacy.clickstream.ClickstreamFilter.doFilter(ClickstreamFilter.java:59) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:235) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.doFilter(ApplicationFilterChain.java:206) at org.apache.catalina.core.StandardWrapperValve.invoke(StandardWrapperValve.java:233) at org.apache.catalina.core.StandardContextValve.invoke(StandardContextValve.java:191) at org.apache.catalina.authenticator.AuthenticatorBase.invoke(AuthenticatorBase.java:433) at org.apache.catalina.core.StandardHostValve.invoke(StandardHostValve.java:128) at org.apache.catalina.valves.ErrorReportValve.invoke(ErrorReportValve.java:102) at org.apache.catalina.core.StandardEngineValve.invoke(StandardEngineValve.java:109) at org.apache.catalina.connector.CoyoteAdapter.service(CoyoteAdapter.java:286) at org.apache.coyote.ajp.AjpProcessor.process(AjpProcessor.java:437) at org.apache.coyote.ajp.AjpProtocol$AjpConnectionHandler.process(AjpProtocol.java:366) at org.apache.tomcat.util.net.JIoEndpoint$Worker.run(JIoEndpoint.java:447) at java.lang.Thread.run(Thread.java:619) Messages posted by Midal
Message
Pretul a scazut la 1000 RON NEGOCIABIL!
Precizez ca acvariul este in stare foarte buna.
La cerere pot face capac nou, instalatie iluminat si altele.
Pret 1200 RON negociabil
Numai in Bucuresti.
Vand acvariu din sticla de 10mm; 140x61,5x51,5 (444 litri brut)
Are delimitat cu sticla de 5mm in interior compartiment pentru filtru (dimensiuni 15x61,5x51,5)
Incluse:
- instalatia electrica initiala
- capacul cu instalatia initiala de iluminat (trebuie refacuta; se poate reface in jurul instalatiei originale)
- standul din teava rectangulara acoperit cu pal, cu 3 sertare.
- hranitor automat Chef
- alte accesorii

image
image
image
image
image
image
image

Informatii suplimentare pe PM.
Multumesc.
este complet cu capac(2 TLD 830 si un TLD 840)instalatie electrica...cu filtru intern(despartit de geam de rastu acvariului)+pesti(moli in special) si plante...detalii la 0749119919...Craciun Bogdan...CEL CARE IA ACVARIUL IA SI PESTII SI PLANTELE DAR NU REFUZ SI ALTE CERERI PT EI DEOARCE AM FOARTE MULTI...eventual dau si placa de pal pe care sta acvariul
am mai ramas cu valisneria spiralis...si moli o gramada...pe langa cateva exemplare de rasbora, tetra si hasemania (nu prea multi)...

astept doritori
o prima transa a fost data...adica toata limnophila...si tufisul de cryptocoryna...miau ramas bacopa, niste pui de echinodorus tenelus, sagitaria si adaug in lista si higrophila diformis(nu foarte multa)

mai am si un tennelus imens....vreau sal desfac...si vreau sa gasesc abonati si pt el...

intre cele promise se numara valisneria spiralis...

pesti miau mai ramas sute de pui de moli, zeci de moli mari...diferite varietati.. am uitat sa precizez ca am si voalati-lira, lira simpla, si normali...nui dau dupa varietati....nam cum sai prind individ cu individ...deci fiecare imi spune nr de pesti pe carei vrea si ii prind...sperand ca se vor inmulti..si ii vor selectiona

mai am si niste xipho verde destul de mari....impreuna cu niste xipho rosii

am in continuare neoni, rasbora si hasemania, nu prea multe din cate se pare...dupa o prima coasa am inceput sa obs absente...

scalarii sau dat cu totu...felicitari fericitului posesor

rog seriozitate...nr de telefon il stiti..
imi donez aproape toti pesti si ceva plante...eu nu voi fi in bucuresti decat astazi (luni), maine, si cel mai probabil poimaine.
donez: 2 perechi reproducatoare de scalari
zeci-sute de moli(diferite dimensiuni)
cativa neoni
cateva hasemanii
si cateva tetre
eventual si niste plante: limnophila
un tufis mare de cryptocoryna
niste bacopa
sagitaria

am foarte multa treaba zilele acestea si de aceea nu pot sa ma intalnesc decat acasa...un punct de reper ar fi intersectia Sebastian...pt eventuale informatii ma gasiti pe nr 0749119919
imi iau inima in dinti si-l rog pe hans sa-mi "doneze" si mie o plantuta...tare ma intereseaza....poate reusesc
de un simplu search era nevoie ...ca sa afli ca se pot cumpara din magazinele de specialitate sau se pot gasi pe oriunde sunt copaci...dar atunci este nevoie de tratament cu sare...
fratilor daca vreti va ajut eu ....am un magazin la mine in zona (uitativa la locatie)....de fiecare data cand ma duc e plin magazinul si totusi si stocurile au un fel de a ramane pline.....eu am gasit pe acolo drosele...startere....suporti pt ce vrei..si osram-uri..dar nu sunt sigur ca sunt flora...nu bag mana in foc..magazinul se numeste EUROPADY si este pe undeva f aprope de piata george cosbuc (pt cei care nu stiu pe acolo e economatu lui nea vanghelie ) si sa va explic mai in detaliu cum veniti dispre unirea pe strada Regina Maria ajungeti la un mom dat la intrarea pietei aceasta fiind in dreapta..... vis-a-vis se face o straduta pe care o luati si ajungeti exact la magazin...sper sa va fie folositor
[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 

Information
 

An error has occurred.

For detailed error information, please see the HTML source code, and contact the forum Administrator.

Error on line 63, column 41 in default/user_posts_show.htm
topics.get(post.topicId) is undefined.
It cannot be assigned to topic
 
Forum Index
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com