[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: koala
Forum Index » Profile for koala » Messages posted by koala
Message
sykes wrote:Ce bine e ca acum iar merge site-ul !Am avut o surpriza foarte neplacuta cand am vazut ca totul se dusese pe apa sambetei.Ma bucurasem si eu ca am cu cine discuta despre anumite probleme si in sfarsit am gasit un loc unde pot afla raspunsuri la toate nelamuririle mele si am fost foarte TRISTA cand am vazut ca nu mai merge forumul.Dar sa lasam asta ma bucur nespus de mult ca totul a revenit la normal si sper sa nu se mai intample ce s-a intamplat pt ca in tot acest timp mi s-au imbolnavit 2 scalari si nu am stiut ce sa le fac <nu am mai putut sa va intreb si cred ca poate reuseam sa-i salvez daca beneficiam de sfaturile voastre Idea >SALUT TUTUROR SI BINE V-AM REGASIT PT CA IMI ERA DOR DE VOI!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
... asa cum a zis Leo, ai apa "nasparlie" [ acida ] ... probabil ca sunt pesti prea multi, apa prea putina sau o combinatie din astea doua ... fa schimburi de apa ...
... A dat Domnu' ... ca ma si gandeam, cu Sandu si cu Baronu', sa ne apucam de cresterea viermilor de matase ...
 
Forum Index » Profile for koala » Messages posted by koala
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com