[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: manyaku
Forum Index » Profile for manyaku » Messages posted by manyaku
Message
Rezolvat.Multumesc.
Schimb neon SunGlo de 30w(90cm) pe un SunGlo sau AquaGlo de 18w(60cm)...
REZOLVAT
Donez doua perechi de Nigrofasciatum .... una Albino si una normala(Convict)...si doua femele de Aulonocara Red Ruby..
Am vazut la D-na Rodica in Obor saptamana trecuta un "bulgaras"....Poate mai are....
chitron wrote:O gasesti dar intre 15 si 20 ale luni si acolo sau in pet shopuri mai deschise spre vinzarea plantelor mai rare.

Am inteles....mersi mult . O sa vizitez un "shop mai deschis" (i understood)
Gabriel wrote:
manyaku wrote:Mersi dar nu am "gasit" nimic...


Nu te-ai uitat cum trebuie
http://www.acvariu.ro/forum/viewtopic.php?t=2360

Imi cer scuze dar nu am vazut sa fie la vanzare in "Oferta valabila in periaoda 22.02.2006 - 1.03.2006 " glosso...
Mersi dar nu am "gasit" nimic...
De vanzare pui de Cryptocoryne Pontederiifolia.10RON.
Ma poate ajuta cineva cu ceva glosso? ..Multumesc.
Dap ..e OSB... So...cumpara cineva ?
Razvan M wrote:
Capac "homemade" din placaj 1cm (nu stiu exact denumirea dar nu e pal si nici panel)

Am senzatia ca e PVC, daca e usor e clar ca e PVC (Cred ca daca aveai PAL sau PANEL de grosimea asta nu putea atine acvariul )
PS: Bun pretul


Cum sa explic eu....deci...zic ce vad ...aschii multe iar placa rezulta prin comprimarea acestor resturi de lemn.E lemn nu plastic..sau pvc sau mai stiu eu ce...lemn cu cadru de fag(rezistent la apa)
Acvariu 90Lx60lx40h geam 8mm.
Capac "homemade" din placaj 1cm (nu stiu exact denumirea dar nu e pal si nici panel) in care intra cel putin 4 neoane .
Background din polistiren expandat acoperit cu ciment si cu un strat fain de alge(din cauza sun-glo-ului) + pietre de diferite marimi asortate decorului :-) .
Fara masa.
Pret 3.500.000 discutabil.

Contact : PM sau 0721.539.049 Dan Ionita
Si de la mine ai un PM de pe 5 februarie cu referire la fluval...
AI pm...
Rezolvat. Va multumesc...
Donez 4 Cichlasoma Nigrofasciatus (Convict Nigro) Detalii pe pm.
StarXi wrote:Exista un loc (pet shop) in Bucuresti unde sa duc o monstra de apa si sa o testeze (PH, amoniac, nitrati) ?[...]

Ar fi interesant un asemenea loc!
s-a rezolvat...au ajuns la mine in bazin !!
off-topic : :-) dati meditatii la fizica? on-line bineinteles :-) ??
 
Forum Index » Profile for manyaku » Messages posted by manyaku
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com