[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: elis
Forum Index » Profile for elis » Messages posted by elis
Message
Superb !!!!
Decor Aguadecor Serbia,sticla 12mm cu intaritoare si fund dublu ,cu tot sistemul Bean Animal,3 gauri in acvariu,pieptan,tevi,flanse ,robineti,bureti intrare sump,sump 180litri cu 2 gauri siguranta, placa wet dry,pompa jebao12000 litri/h,pompa valuri Jebao 8000litri/h,nisip Evidecor75kg,2 termometre jbl,2 incalzitoare jbl/300w,capac acvariu facut din doua bucati din komatex 10mm cu gaura pt hranire, 2 neoane 54w 1200mm/ t5 jbl solar marin day cu 2 intrerupatoare,cu 4 ventilatoare si 2 intrerupatoare pt fiecare 2 ventilatoare si stand teava 40/40/3 imbracat in pal culoare venghe cu doua usi cu cheie......ireprosabil !!!!
Se doneaza un acvariu 60/30/30 sticla de 6mm pt pui si doua filtre mari cu cartus pt intrare apa in acvariu !
Acvariul se vinde cu pestii din acvariu...49 pesti !
Pretul este de 4000 lei !
Mentionez ca vreau sa imi fac alt acvariu de 300/60/50......si de aceea il vand !
Stati linistiti .....are arderile rapide !!!!
Merge si fara bec economic.......daca tot stie volumul !
Da,arata nemaipomenit !
Asteptam .....asteptam....dar cat mai asteptam ?????????
e
Dupa ce vand acvariul actual ma apuc serios de urmatorul ....daca mai pun unul in sufragerie acum ajung la parter cu atata greutate
acvariu-200/68/60 -816 litri - 4500 lei
poza
corect !!!!
Beutura e di vina pt scris
Si ceva filtre prin care trece apa din retea in acavriu........preventiv
Ar fi indicat sa ai si ceva teste !
Vand urgent :acvariu 200/68/60 sticla de 12mm, cantuit cu urmatoarele accesorii :
-capac komatex 10 mm cu 2 intrerupatoare ,cu 2 neoane de 80w si 2 intrerupatoare pt 4 ventilatoare montate pe spate
-decor realizat de catre Aguadecor
-nisip natur 0,4 -0,8 mm de la Evidecor 75 kg
-stand din teava de 40/40/3 cu tot palul montat, model venghe avand 2 usi cu chei
-toata instalatia ce cuprinde flase,robineti,coturi,.... pe teava de 25 pt sump
-sump 180 litri sticla de 10mm cu 2 gauri de siguranta si cu placa wet-dry
Toate pozele se pot vedea la rubrica dedicata iubitorilor de acvarii cu cichlide - jurnalul meu -Cichlid Crazy.
Mentionez ca il vand pt ca doresc sa imi fac un acvariu mai mare 300/60/55.
Telefon contact: 0722 156 072- Elis
Pret 5000 lei .
Primesc de toate pui,gratare,nisip........mai putin bani.pt ca am ajuns sa ma enervez ca am prea multi si nu stiu ce sa mai fac cu ei
Mitica !
cand stai singur inseamna ca poti face orice
O sa pun si poza cu usile scoase din acest motiv ......deci nu glumesc deloc !
Sunt in reamenajari in apartament si il bag in latimea camerei ...am renuntat la cele 2 usi din sufragerie si m-am gandit ca este singurul loc mai mare 3.35m unde ar da bine un alt acvariu ! Mentionez ca scot si parchetul pe zona acvariului (55cm)
Il vand pe cel actual la un pret destul de bun !
 
Forum Index » Profile for elis » Messages posted by elis
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com