[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: zvarr
Forum Index » Profile for zvarr » Messages posted by zvarr
Message
Vand peste 30 de endleri, clasa P/K , inmultiti in casa, luati de pe forum, s-a pierdut de de mult N-ul din ei asta e clar.
Toata gasca 50 ron, nu stau sa-i numar, ii ambalez frumos si ii ofer primului user care doreste sa-i ia. Sunt frumosi, n-au boli, doar ca vreau sa schimb intrebuintarea bazinului pe care il ocupa ( 126 plantat).
Contact: PM / 072sapte11o53o
Poze: Ca niste endleri normali, fara briz - briz-uri fara luminite si fara malformatii.
Intalnire: Prefer metrou piata sudului, posibil oriunde e metrou si nu numai daca ne intelegem ok la telefon .
50 ron toata gasca!!! URGENT!
inca valabil
valabili!
Am de vanzare peste 5 pseudopterus zebra ob ( adica vreo 10-15 asa) , cu dimensiuni intre 5 si 8 cm, de la caz la caz.
Au crescut impreuna, dar in cazul meu s-a ales deja o familie si restul s-au "supus". V-as putea alege familii daca hotarati sa cumparati , dar prefer sa ii dau la pachet cuiva care isi permite dpdv al volumului sa ii tina pe toti sau sa isi aleaga o familie si pe viitor sa ii dea la randul lui.
Pretul pt 5 pesti ( in care sigur e un mascul si minim 2 femele) e de 25 ron, daca doriti unul m/f discutam, iar pentru toti pretul unui peste e de 4 ron( in functie de cati sunt facem totalul impreuna).
Foto/film la cerere pe PM, imi lasati un mesaj cu adresa voastra de mail iar eu va trimit imaginile cu ei pentru a va ajuta in a lua decizia.
Trimit in tara , costul de transport fiind acoperit de doritor.
Contact: PM / o72.7.11o.5.3o.
Astept mesajele voastre sau apelurile si discutam pe aceasta tema.
Stoc considerabil nu mai am din niciuna, DAR daca vrei lasa-mi un nr de telefon si te sun in 3-5 zile cand tund iar.
Plantele acum nu mai au varf, sunt majoritatea taiate iar cele care nu sunt inca taiate nu ar intruni conditiile de taiere din punctul meu de vedere.
Hai la plante verzi frumoase )!
Anuntul este inca valabil, probabil mai fac un pachet mic dupa care o saptamana pauza.
S-a rezolvat, plantele raman de actualitate, e o balta intreaga acolo si ele tot cresc.
Curand mai vine o balta deci o sa fie constant pe stoc
up up up, toate pe stoc+potentiale bonusuri
Hai ca mai sunt pe stoc inca, varfuri proaspete
Urmatoarea taiere peste o saptamana, dar mai sunt cateva si acum care isi asteapta un nou proprietar. Daca doriti deasemenea poze lasati un pm cu o adresa de mail.
Inca valabil.
1.Ceratophyllum demersum
2.Ludwigia repens
3.Rotala rotundifolia
4.Cabomba
5.Hygrophila polysperma

Se pot face pachet / se pot vinde la fir, imi lasati voi un PM sau ma contactati la nr 0727110530 ca sa discutam despre valabilitate si cate fire ( aproximativ) mai sunt din fiecare. Plantele sunt in acvariu, se scot in ziua tranzactiei / cu cumparatorul de fata / in ziua expedierii prin posta/curierat.
Transportul, daca comanda este in afara Bucurestiului, este suportat de cumparator, prin metoda aleasa de acesta. Se trimite doar cu PLATA IN AVANS a transportului, din multiple considerente.
Multumesc frumos pentru pestisori. intarzii cu postarea, dar va informez ca au ajuns ok O sa revin cu poze.
up up up, valabile! Pachete vor fi mai mereu!

by koala


Estras din Regulile afisate mai sus:

- Nu sunt permise mesajele de genul "Up!".


Te rog sa te conformezi, altfel vom sterge topicul.
Multumesc!
1.Ceratophyllum demersum
2.Ludwigia repens
3.Rotala rotundifolia
4.Cabomba caroliniana
5.Staurogyne
6.Hygrophila polysperma
7.Valisneria

Se pot forma pachete custom din toate aceste plante, varfuri de minim 5cm, fara alge , melci si alte dracovenii! Am suficiente cat sa acopar cereri mari de plante, se fac preturi in functie de cantitatea dorita si numarul de plante. La staurogyne stau prost, dar pe masura trecerii timpului se rezolva Restul...exista in cantitati mari.
Bonus: 1x anubias la primele 3 comenzi!
Livrare: Bucuresti personal, in tara cu plata in avans si modalitatea de livrare in conformitate cu dorinta celui care le cumpara.
Contact: PM / telefon o727 11o5 3o!
Dupa cum am scris n-am pretentii sa fie sau nu de firma, daca vrei lasa si un pret langa sau trimite-mi pm cu toata oferta ta, producator filtre si etc si vorbim. Nu ma coafeaza in mod exceptional dar daca am o oferta detaliata de la mai multi useri pot veni cu un raspuns final in cateva zile!
Cumpar acvariu de minim 70l(2-3l in minus nu ucid) , nu ma intereseaza sa fie de firma/sa nu fie de firma, ma intereseaza sa nu fie zgariat vizibil si nici sa nu aiba vreo problema cu lipiturile daca este home made.
Capacul nu ma intereseaza atat de tare, doar sa aiba neon sau posibilitatea de a pune unul macar!
Accesorii optionale, daca doriti sa dati un pachet complex discutam, dar in principal sunt interesat de sticla+capac!
Ma pot deplasa oriunde in Bucuresti sa il iau, discutam telefonic despre detalii la nr 0727110530, dati un apel si revin eu daca nu puteti suna din diverse motive.
Daca aveti si ceva substrat cu granulatie mica 0.4mm-1mm e bine.
Astept mesajele voastre!
ai pm
Da, am si ajuns cu ele Filtrul functioneaza bine, buretii nu sunt imbaxiti cu cine-stie ce !
Multumesc si un + in vanzare din partea mea!
1. filtru intern Eheim Aquaball 130 (specificatii si pret aici http://www.happypets.ro/eheim-aquaball-130-p-870.html). Are 1 an si functioneaza impecabil - 50RON
+
6. Maternitate - 5 RON

Daca se poate sa plece catre mine
 
Forum Index » Profile for zvarr » Messages posted by zvarr
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com