[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: mugurel
Forum Index » Profile for mugurel » Messages posted by mugurel
Message
Am hacuit-o de 3-4 ori si nu am observat nimic suspect la restul coralilor, cat despre mine ...
ciprian wrote:Asa coane, vezi ca poti !?

Da, sigur ca pot , e poza facuta de sotie, si mi-a trimis-o cand eram la cumparaturi sa am grija cu ce asortez nu-s ce chestie la masa ... mi-e un pic rusinica ...
dan.pavelescu wrote:Daca ai in casa cel putin 4-5 borcanele pentru urina

Tradatorule ... Ai dat din casa, asa calatoresc floricelele moldovenesti, chiar daca nu eu am inventat metoda ...
13) Esti acvarist de recif daca in congelatorul familiei exista un sertar "nu umblati acolo, e treaba lui Tati", plin cu mancare pentru pesti.
Soacra a aflat de existenta lui cand copiii mei refuzau vehement inghetata pitita acolo de ea pana termina cei mici mâncarea ...
La multi ani!
tuturor de pe aici, si o dovada ca mai ezista viata prin unele colturi de recif.
Daca nu reusesc pe partea tehnica/stiintifica, macar pe cea artistica/sentimentala sa pozez ceva ...
koala wrote:Nu stiu, frate, ca m-au disperat... toata ziua, numa' bot in bot. Si icre, poola!

Or fi ca cei doi francezi care nu reuseau sa aiba copii. Ajunsi la o clinica in SUA, dupa consult, primesc un bilet pe care scria Tryanotherhole
Merg ei la Paris iute la farmacie si cer Tryanotherhole.
Farmacista le scrie corect pe bilet: try another hole ...
rubenbristian wrote:
Cel putin lui Bubbles ii prieste [i]Gramma loreto????


Blue14 wrote:Momentan nu mai am gagica....... am renuntat pana in vara, cand urmeaza .......... mai bine facut!
.... pentru a fii satisfacut complet!
Porsche-ul e a lu unchi-miu....
In curand revin cu un topic!


Si nu uita .... GAGIGA!!!!
La multi ani! Coane Pavelescule ... si toate cele bune la tine sa se-adune!!!
Ia-ti nigger, odonus, e cuminte si inteligent, învata primul cine e stapanul, te cauta mereu, are un stil de înot aparte ... nu renunta la el ... doar sa-l comanzi mascul ca e mai frumos.
Am avut doi si l-as lua si pe al treilea de-as avea loc ...
Frunzele de valisneria cand ajung la suprafata se fac maro, se gauresc, trebuiesc tunse ...
Daca tot ai mana de meserias, in loc de colantare poti trage o mana de vopsea pe baza de apa ...
Prevad alt proiect de succes marca Sebastian Costin, doar sa dureze mai mult, mi-e greu sa tot rascolesc istoria dupa poze care m-au marcat ...
atar wrote:..., iar la insistentele sotie, o pereche de clowni.

Ia din prima maroon clownfish, e mare si impunator ...
Mai ia in considerare si anthelia blue pentru "tapetarea" pietrei, aici te pot ajuta ...
Si doamna Pavelescu, daca ar vedea, tot la atât ar evalua paguba ... ca a apucat sa-i zica Dan ca reactoarele ie inima sistemului ...
Macar rasina NPS tre' sa stea in picioare ...
Arata foarte bine, colorati si hidratati toti coralii.
Totusi, nu vrei sa cobori un pic ciupercile alea sa faci loc la niste duri ???
dan.pavelescu wrote:Ca a venit vorba de fineturi, abia ce am crapat in mine o bucata zdravana din slana ce am cumparat-o ieri de la Bran, cu pita pe vatra si ceapa rosie.
Acum ma abtin sa nu ragai

Fix slana numa' de un dejt de acolo mi-am luat si eu de acolo in primavara, cand ziceam ca m-am intersectat cu coloana de jeep-uri din care facea parte Koala ... Da' am trisat si cu niste carnaciori uscati de radeam de nenea ala ca trei bucati cantareau doar 230 grame ...
Slana am savurat-o cu usturoi, seara urmatoare, acasa, de si acum imi aduc aminte ... iar carnaciorii la volan cu paine cu cartofi din Targu Secuiesc ...
dan.pavelescu wrote:O duce din ce in ce mai greu tataica.. s-a lipit de butoaie cu vin si a luat-o pa ulei de masline iar mai nou vrea sa-i fericeasca si pe bulgari

Glumatata ...
Si nu uita de ... NOPOX
Are deja mana-Suri .....
In final ne va trimite poza
image
 
Forum Index » Profile for mugurel » Messages posted by mugurel
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com