[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Zsido
Forum Index » Profile for Zsido » Messages posted by Zsido
Message
Scuze nu aici am vrut sa intreb
Sticla la bazin este cantuita?poti sa faci niste poze la bazin,stand si sump?
Mersi!
Boss foarte faini pesti...dar la o saramura fara floricele pe cand te bagi....?
CreatoR wrote:Ti-am zis si pe messenger. Frumos dar cam gol Uita-te peste filmulete mele care ti le-am trimis. mai baga niste pestani ;)

Pe langa imperator as mai vrea sa imi iau vreo sa imi iau o pereche de genicanthus caudovittaus da si astia au niste preturi de faci hert atac.... vedem
mersi liliacule!
dan.pavelescu wrote:No, maine ma uit sa vad daca a ajuns in Dambovita

Eu zic sa cauti sa vezi daca mai sunt pesti in dambovita
dan.pavelescu wrote:Da' murena unde e?

La canal
A inceput mizeria prin a-mi manca doi clowni,am zis ca astia is mici si ia putut inghiti si cu restu pestanilor va fi pasnica,o pula ca a inceput sa se dea si la restul pestilor,m-am enervat la maxim si am aruncat mizeria de murena la wc....
heniocus acuminatus
pomacanthus paru
zebrasoma xhanthurum
clown triger
pomacanthus navarchus
wrasse care nu stiu dfe care e si as vrea sa inchid lista cu un p imperator adult
Abia astept sa vad lucrarea finalizata,foarte tare idea cu sticla sa se vada matele....de unde iti veni idea?
Foarte fain!!!!!
Gabi C wrote:Nasoala faza. ( nu ma refer la ultima postare )
Nu cred ca as lasa lucrurile asa. Nu neaparat pentru bani cit sa nu fiu luat de fraier.

her boos daca ti la noi ne-ai zice cine e gretosul nu de alta da sa nu ne faca si noua nasoale....daca nu aici macar in privat
Au am patit la fel cu o lampa ATI 8*80 dimabila ,am scos lampa din priza si am last-o vreo 2-3 ore si si-a revenit,am intrebat un elctronist de ce face treaba asta,el mi-a zis ceva de genul ca lampa are un condesator care trebuie sa se descarce.....plm nu am intekes nimic dar dupa vreo 3 ore cum ti-am zis si-a revenit
habar nu am pentru un acvariu de 400 litri cu schimb de 30 litri saptamanal timp de 7-8 luni
Inca valabil
Vand Osmoza inversa cu 5 stadii NPS :

-5 micron sedimente 10”
-5 micron carbon block 10”
-1 micron sedimente 10”
-Membrana filmtec USA
-Rasina schimbatoare de ioni

Pret 350 lei
Revin cu poze ....
Sunt curios de dou lucruri
1:cate va fi urmatoarea achizitie?
2: Luci ce parere are?
Creme de la creme......!!!! Acolo este locul acestui bazin!! sa ma contraziceti daca nu am dreptate
Nu imi place melodia care ai ales-o
Fain,foarte fain,eu cred ca e unul din cele mai faine bazine medi spre mari de la noi....se vede pasiunea,munca si nu in ultimul rand banii investiti....felicitari Catalin!!
CreatoR wrote:Sa iti traisca. Legat de gobi daca nu ai nisip nu il baga...

Multam pt urari!
Este nisip si as mai vrea sa bag niste piatra daca gasesc ceva la un pret bun
 
Forum Index » Profile for Zsido » Messages posted by Zsido
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com