[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: the_manyac
Forum Index » Profile for the_manyac » Messages posted by the_manyac
Message
Salutare, incerc de ceva timp sa gasesc aceasta specie de crabi Red Claw Crabs, sau tot asa crabi micuti de 2-3 cm maxim ca marime, aveti idee unde pot gasi ? de unde pot cumpara ? Va multumesc frumos !
Salutare, caut filtru extern silentios, fara sa faca zgomot, complet, curat, intretinut. Am acvariul de 60 de litri. Astept oferte. Va multumesc !
Caut Filtru Extern Tetratec EX 400, in stare buna de functionare, fara sa faca galagie. Astept oferte, Multumesc !
Cumpar Filtru Extern, Am un acvariu de 112 litri. Astept oferte.Stima !
Schimb 2 SAE au 1 an si jumate aproximativ,arata bine,sanatosi! Sincer nici nu stiu ce vreau pe ei ..
Salutare!sunt din Pitesti,ma intereseaza aceasta mica frumusete (Red Claw Crab),daca stie cineva ce poate sa imi spuna despre ei si daca are cineva de vanzare.Stima
poze daca se poate cu asasinii.Stima
app am uitat
Acvariul este de 110 l,capac cu doua neoane de 18W,Filtru + Incalzitor (Hailea)
Salutare,am fost plecat pe la tara de aceea nu v-am raspuns.
Nu am umplut acvariu pana sus pentru ca cel din stanga jos este un sanitar ,,nemernic",imi da mereu apa pe langa acvariu si se prelinge pe geam afara si se vede urat cand se usuca si face si apa pe jos. . .. ,am si incalzitor dar inca nu l-am bagat,filtru doar acela este,asi vrea sa imi iau unul extern.
La plante nu prea ma pricep
Scalaraii se pare ca nu au nici o problema cu guppy.
Daca se poate niste poze cu plantele despre care imi spuneati . . .Va multumesc!
Salutare,am reusit sa imi amenajez acvariu cum imi place,ce parere aveti?astept sfaturi.Va multumesc!app care sunteti de prin pitesti ??
salut,adauga id meu the_manyac,as dori sa vorbim putin despre melci asasini cred ca am si eu asa ceva.stima
salut,in legatura cu pestele acesta colorat frumos,sunt din pitesti
se mai vinde filtru sau ??
daca se poate sa dai mai multe detalii???
doar acvariu simplu?alceva mai dai la el?inaltimea este 35?sau 40?
am inteles o sa ma ocup de asta.Multumesc!
Mersi sa imi traiasca da .Ca hrana mi-a recomandat de la magazin SUPERVIT (foite din acelea care se farama foarte usor si se inmoaie in apa).
cel din stanta este mic de vreo 2,5 l in care tin puieti de gupy iar celalat era de 25 l care i l-am dat prietenei mele
Am inteles foarte bine de stiut,asa am sa si fac dupa ce reusesc sa achizitionez un acvariu cum imi doresc
Salut,daca inca mai cauti pentru ca vad ca nu s-a inchis topicu,am un acvariu de 60 l cu fata curbata,capac cu doua neoane unul alb si unul albastru
 
Forum Index » Profile for the_manyac » Messages posted by the_manyac
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com