[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Gaspar Alin
Forum Index » Profile for Gaspar Alin » Messages posted by Gaspar Alin
Message
Vand pachet plante format din 40 fire didiplis diandra, 35 fire ludwigia arcuata.Trimit si in tara, pret 30 lei
Momentan nu mai este valabil
Vand pachet plante format din.15 fire ludwigia arcuata, 20 fire rotala rotundifolia 25 lei.Bonus cine doreste sagittaria subulata.Trimit si in tara
Vand marsilea hirsuta un pot aproximativ 20x15 cm 15 lei si sagitaria subullata 1 leu planta .predare personala sau in Cluj duminica
Plantele se doneaza pentru a evita moartea lor ,predare personala. Sarbatori Fericite
Vand 8 fire ludwigia arcuata, 35-40 fire rotala rotundifolia, 45-50 fire didiplis diandra.Predare personala , plantele sunt varfuri pret 35 de lei sau schimb cu neoni rosi ,rhodostomus sau plante ludwigia aromatica,ludwigia cuba sau plante rosi.Sarbatori Fericite
Se poate inchide.
Am specificat predare personala sau posibil Cluj
Donez microsorum pteropus si un sanitar de aproximativ 12 cm, care vrea sa dea ceva in schimb e ok .Predare personala sau posibil in cluj marti.
Se poate inchide
Donez staurogyne repens mai multe fire, nu sunt intr o stare prea buna .Cine doreste sa de a ceva in schimb gen pesti sau melci asasini ii ok daca nu ii tot ok.Predare personala
Cumpar echinodorus tenellus si marsilea hirsuta
Stie cineva unde pot gasi creveti in afara de rcs si amano in cluj?
Nu prea se potriveste da ma rog, cel mai probabil il tine undeva unde bate lumina de afara pe el si faciliteaza cresterea algelor, oricum un acvariu trebe periodic curatat
http://capacacvariu.webgarden.ro/menu/6-reactor-co2
Am gasit un reactor co2 home made, dar habar nam cum functioneaza .Aveti vreo ideie?
Am observat.succes si tie
Oare cu reteta clasica drojdie, zahar etc. nu ar merge mai bine jbl-ul?
Am reusit, tu pina la urma ce ai ales?
Nu merge lincu, imi tot da eroare
 
Forum Index » Profile for Gaspar Alin » Messages posted by Gaspar Alin
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com