[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
salutare tuturor  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
energy fish
Junior member

Joined: 15/06/2013 09:55:18
Messages: 6
Location: Bucuresti-prel Ghencea
IP:
Offline

Ma numesc Cosmin am 25 de ani si sunt din Bucuresti.acvaristica este o pasiune pe care o am inca de la 14 ani dar dar cu o pauza intre 21 si 24 de ani timp in care m-am si casatorit iar de ceva timp mi-am facut un nou acvariu de 120L cu mai multi pesti dar placerea mea cea mai mare sunt viviparii.Am inmulti tot ce se numeste vivipar si majoritatea oviparilor in tot acest timp de la 14 la 21 de ani.Majoritatea au ajuns mult mai sus ...discusi, ciclide etc.dar eu am simtit ca trebuie sa cresc ceea ce imi place si cred ca si voi o gasiti la fel.sper sa fiu primit cum se cuvine.toate bune.
Imi cer scz pt poza.este facuta cu tel mobil.
[Thumb - 20131122_185755.jpg]

claudiugeacar
Member
[Avatar]

Joined: 24/09/2013 20:23:40
Messages: 118
Location: Domnesti, Ilfov
IP:
Offline

Salut Cosmin!
Eu unul nu cred ca esenta acvaristicii este sa aduni "glorie" prin prisma speciilor pe care le ai, ci sa iti creezi un colt de natura care sa te faca fericit (si prin asta sa te motiveze in a ii asigura cele mai bune conditii pentru dezvoltare).
Eu unul iti urez bine ai venit si iti doresc mult succes in continuare! Cat despre poze, sper ca vor urma cat mai multe

Acvaristica este modul cel mai simplu (si direct) prin care omul poate intelege influenta sa asupra naturii.
Ape limpezi!
denes
Member
[Avatar]

Joined: 02/10/2013 18:33:20
Messages: 218
Location: Medias
IP:
Offline

Bine ai venit!
Ape limpezi
[Email]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com