[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Cumpar Berghia verrucicornis  XML
Forum Index » Bursa marina
Author Message
CatalinBarbu
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 03/05/2013 20:24:32
Messages: 2052
Location: Sibiu
IP:
Offline

Daca gasesc berghii, ceea ce e destul de greu, o sa scot yellow wrassele. Iar daca termina de mancat totul la mine in bazin sigur mai gasim altul unde sa aiba ce sa manance
[Email]
archangel82
Member

Joined: 19/09/2008 16:34:13
Messages: 181
Location: Bistrita - Romania
IP:
Offline

CatalinBarbu wrote:Daca gasesc berghii, ceea ce e destul de greu, o sa scot yellow wrassele. Iar daca termina de mancat totul la mine in bazin sigur mai gasim altul unde sa aiba ce sa manance


eu vreau sa cumpar un yellow wrasse...cum se comporta?
mananca spaghetti? sau vermetid snails?...dar melcii cei mici conici ce mai stau pe melci?
de ce te-a scapat pe tine?
mersi

zamolxes
Membru de baza

Joined: 20/12/2008 15:36:56
Messages: 465
Location: bv
IP:
Offline

archangel82 wrote:
CatalinBarbu wrote:Daca gasesc berghii, ceea ce e destul de greu, o sa scot yellow wrassele. Iar daca termina de mancat totul la mine in bazin sigur mai gasim altul unde sa aiba ce sa manance


eu vreau sa cumpar un yellow wrasse...cum se comporta?
mananca spaghetti? sau vermetid snails?...dar melcii cei mici conici ce mai stau pe melci?
de ce te-a scapat pe tine?
mersi



sare din apa.

pe mine m-a scapat de amfipozi si cam atat.

spaghetti am, nu a mancat (si nici 6 line-ul)
vermetid la fel ca mai sus.
CatalinBarbu
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 03/05/2013 20:24:32
Messages: 2052
Location: Sibiu
IP:
Offline

Da asa e...sare din apa.
Pe primul l-am gasit uscat pe jos. Iar acum pe asta de doua ori l-am luat de pe plasa care e pe bazin si o data de pe jos. A avut noroc ca eram langa.
Cat despre ce mananca nu stiu. Eu sincer l-am luat mai mult pt culoarea galbena. Adevarul e ca nici nu am ce stii ce brontozauri in bazin in afara de aiptasia si de niste viermi din aia ce ies noaptea dar nu multi...
[Email]
 
Forum Index » Bursa marina
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com