[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Feedback  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
Daniel1402
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 28/08/2014 15:01:41
Messages: 461
Location: Bucuresti, Giurgiului
IP:
Offline

Bine ca am observat, asa cum spunea si koala.
[Thumb - IMG_20160130_161702.jpg]

koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Daniel1402 wrote:Feedback NEGATIV pt un anume domn Aurel, la care am apelat sa-mi lipeasca un acvariu si a iesit un dezastru...
Locuieste pe langa piata Timpuri Noi si are un site sau vreo legatura cu http://acvariul.ro/

Facem mentiunea ca noi, comunitatea www.acvariu.ro, NU AVEM nici o legatura cu domeniul acvariul.ro!
Noi suntem acvariu.ro (nearticulat)... acest nume este detinut inca de la inceputul anilor 2000.
Site-ul acvariul.ro (articulat) este detinut de catre alte persoane!

This message was edited 1 time. Last update was at 01/02/2016 18:49:15


Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
Daniel1402
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 28/08/2014 15:01:41
Messages: 461
Location: Bucuresti, Giurgiului
IP:
Offline

Bine punctat, sa-mi bag ceva in articulatia lor, de ordinari

This message was edited 2 times. Last update was at 01/02/2016 19:27:26

Shubi
CNC-ist de frunte

Joined: 25/03/2012 13:43:16
Messages: 2463
Location: Timisoara
IP:
Offline

PLM, ala-i un om trist.....da` noi sa fim sanatosi
Daca doresti sa-l refaci la cineva care se pricepe cu adevarat, ia legatura cu Dan de la www.pepika.ro, e un OM care pune suflet in ce face si-i dau nota 10+
Il astept la Timisoara demult sa-i dau si o bere dar nu mai vine
Daniel1402
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 28/08/2014 15:01:41
Messages: 461
Location: Bucuresti, Giurgiului
IP:
Offline

Shubi wrote:PLM, ala-i un om trist.....da` noi sa fim sanatosi

Sa stii chiar are o figura palida, de om trist...pe bune.
Ma bucur ca am vazut nenorocirea, corect cu sananatate inainte smilie
Merci pt sugestie!

Ce pot face sa nu imi mai apara reclama la proteus, ma innebuneste

This message was edited 1 time. Last update was at 01/02/2016 21:07:58

Shubi
CNC-ist de frunte

Joined: 25/03/2012 13:43:16
Messages: 2463
Location: Timisoara
IP:
Offline

Cica daca-l cumperi te lasa in pace
Daniel1402
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 28/08/2014 15:01:41
Messages: 461
Location: Bucuresti, Giurgiului
IP:
Offline

Shubi wrote:Cica daca-l cumperi te lasa in pace


Buna asta ce sa mai, pe el
suru2005
Member
[Avatar]

Joined: 26/04/2011 17:10:13
Messages: 142
Location: curtea de arges
IP:
Offline

Feedback pozitiv pentru "victor z" ambalaj corespunzator, plante sanatoase, nu mai spun ca am vb de niste plante cu dumnealui pentru un nano, iar aceata a pus si peste, nu un fir doua, nu prea s-a uitat.... Recomand cu toata increderea...
Cormoranul
Member
[Avatar]

Joined: 11/07/2014 09:34:59
Messages: 151
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Tin sa-i multumesc userului WDTSTEFF pentru cantitatea foarte mare de moss pe care mi-a donat-o. Om serios si de cuvant.
Laurentiu A
Member
[Avatar]

Joined: 26/01/2009 21:05:36
Messages: 269
Location: Timisoara
IP:
Offline

In seara asta, dupa ce m-am destins citind cateva postari, as vrea sa dau un feedback FOARTE POZITIV pentru oamenii care sunt sarea si piperul pe forumul asta! Se stiu ei, unul in pestera, altul in copaci exotici, si alti oameni de acelasi caracter... din provincie ! Voi faceti acest forum sa fie o placere de citit in fiecare seara si un instrument indispensabil de deconectare, cel putin pentru mine! Va felicit si va urez multa sanatate, voie buna si acvarii asa cum doar visati!
dan.pavelescu
Liliacul
[Avatar]

Joined: 19/04/2011 15:50:00
Messages: 12935
Location: Bucuresti/Bruxelles
IP:
Offline

Doresc sa-i multumesc colegului AdrianMar pentru skimmer, a ajuns cu bine, e foarte curat si a fost impachetat impecabil. 10+++

I'm Batman!

The Forgotten Sands
Release the kraken!
Soupe de poisson

Mi te supui.
[WWW]
narcis
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 04/11/2011 22:32:48
Messages: 2471
Location: pitesti
IP:
Offline

Feedback negativ pentru userul mmeteorit, l-am identificat dupa nr de tel al dumnealui: 0722800384, achizitia a fost facuta dupa ce am vazut anuntul pe un alt forum. Imi pare rau, dar trebuie sa precizez urmatoarele, fara a acuza pe nimeni. Am achizitionat filtrul jbl e1501 vandut de userul marian. Am stabilit cu dumnealui telefonic ca platesc 350 lei cu tot cu transport, i-am trimis 25 lei in contul dansului ca sa fie sigur ca incazul in care nu il luam, nu trebuia sa achite transportul. Tranzactia s-a efectuat prin olx, cu mesaj catre dansul. Surpriza a fost cand am sunat curierul si mi-a spus ca am de plata si transportul, asa ca m-a costat 380 lei in loc de 350 cat stabilisem. Sunandu-l, replica dumnealui a fost: ai scris undeva asta?
Trecand peste faptul ca a avut doar 2 ventuze, nu a avut decat spraybarul, piesa cealalta de la out nu era (palnia), lipsea din partea fata un picior(stanga) iar in partea dreapta carcasa unde sta piciorul este sparta. La telefon l-am intrebat daca furtunele sunt taiate si mi-a zis ca da, dar imi da altul ca are. Un furtun a fost aproape intreg, celalalt are 60cm. Capul de la spraybar era gaurit destul de bine,cand l-am pus in functiune(nu am vazut), capul spraybarului fiind la buza de sus a sticlei, a aruncat destula apa pe jos, pana sa ma prind eu ca ceva nu e in regula si de unde scade nivelul in bazin asa repede, am facut si o inundatie deloc de invidiat.
In concluzie, cred ca domnul trebuia sa precizeze aceste mici amanunte despre filtrul dumnealui, asa mi se pare mie ca ar fi fost corect.
Am facut acest review pentru ca asa cred ca este corect fata de membrii forumului. Cu stima, Narcis.
Precizez faptul ca face si ceva zgomot, voi vedea probabil in viitor de unde vine, banuiesc rotorul. Precizez ca mai am doua canistre jbl, deci stiu cam tot despre ele. Cand am vorbit la telefon si am intrebat despre materialele filtrante, ce si cum sunt, s-a dat necunoscator, insa dupa anunturile destule de vanzare pe care le are si le-a avut se pare ca a fost doar o masca, de aici si parerea mea ca a stiut bine ce face. smilie
[ICQ]
opincarul
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 14/08/2012 14:29:31
Messages: 1769
Location: Varteju - Magurele
IP:
Offline

@narcis, de asta ti-am scris sa cauti numar de telefon pe gugal. Il mai gasesti sub inca 2 pseudonime pe acvariu.ro . Daca nu ma insel, a fost banat aici.

This message was edited 1 time. Last update was at 26/02/2016 21:48:09


Mama prostilor e mereu gravida!
Cpc
Unripe member

Joined: 08/02/2015 11:15:14
Messages: 1
IP:
Offline

Buna ziua,

doresc sa acord feedback pozitiv user-ului Seba Shrimp .
Comunicarea a fost OK, pachetul a ajuns la destinatie conform planului (fara intarzieri, etc. )
Crevetii au ajuns in siguranta, impachetati in polistiren si in multiple randuri de carton, in cazul carbon rili am fost placut impresionat de tenta albastruie prezenta in parte translucida a corpului .
Chiar si daca au fost anumite articole mai sensibile(din sticla) acestea au fost impachetate corespunzator (bubble bag) si au ajuns in siguranta .
Ca si extra mentionez ca au existat bonusuri atat din articolele comandate (cantitate suplimentara) cat si de alta natura (sample shrimp food + ceva dulce de rontait ) .

Cu stima ,
Cosmin.
narcis
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 04/11/2011 22:32:48
Messages: 2471
Location: pitesti
IP:
Offline

@opincarul Intradevar, a fost banat aici. Pe viitor, voi cauta persoana respectiva si dupa nr de telefon. Multumesc de informatie, cat traieste omul invata.
[ICQ]
costy1987
Junior member

Joined: 22/12/2015 09:04:36
Messages: 11
IP:
Offline

Buna seara,
Doresc sa acord feedback pozitiv userului stefanp.am achizitionat cateva plantute foarte frumoase de la el.plantutele au fost bine impachetate si a avut grija sa aib? apa mereu.
Cu stima Costy.
mmarian33
Junior member

Joined: 27/01/2016 22:54:22
Messages: 73
Location: Brasov
IP:
Offline

Multumesc lui ReBella de plante sunt foarte ok , recomand cu incredere.
scorpionul
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 26/11/2011 22:13:12
Messages: 3090
Location: Bucuresti Drumul Taberei
IP:
Offline

feedback pozitiv catalos. Donatia de Rasbora a mers perfect(asa cum era de asteptat din partea lui), iar micul troc de plante-pesti a fost reciproc avantajos. Este a doua oara cand ma intalnesc cu el si ambele intalniri au fost placute, rapide, punctuale. Recomand ca seriozitate si acuratete in mesaj: "pestii sunt sanatosi, vioi si mari mancaciosi"

armonia vietii consta in echilibrul pe care il asiguram
[Yahoo!]
um02122
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 12/12/2013 23:41:44
Messages: 4731
Location: Berks
IP:
Offline

Feedback pozitiv dan.pavelescu pentru lampa led cu controller Shubilian. Pretul super ok plus livrare premium la 2000 km distanta. Recomand!

___________
Pana acum eram sarac dar mi-am cumparat un dictionar de sinonime si acum sunt nevoias, sarman, oropsit si necajit.
dan.pavelescu
Liliacul
[Avatar]

Joined: 19/04/2011 15:50:00
Messages: 12935
Location: Bucuresti/Bruxelles
IP:
Offline

Reciproca, doctore, reciproca

I'm Batman!

The Forgotten Sands
Release the kraken!
Soupe de poisson

Mi te supui.
[WWW]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com