[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Black sands  XML
Forum Index » Acvarii cu cichlidae - Jurnal
Author Message
pomi
Senior member
[Avatar]

Joined: 23/01/2009 22:01:46
Messages: 1089
Location: Bucuresti-Pajura
IP:
Offline

Cam scurt jurnal mogo

Eu zic ca te-ai grabit. Si prima oara, cand ai decis intr-o zi sa treci de la Malawi la Tanganyika, acum iar prea brusc ai zis GATA. Eu cred ca, daca mai aveai rabdare cateva luni si te linisteai, sigur te prindea mirajul africanilor si te bucurai de pestii tai.

Pacat!

Biotop Malawi || Biotop Amazon
pesticu
Member
[Avatar]

Joined: 10/06/2010 00:46:07
Messages: 114
Location: Bucuresti-Berceni
IP:
Offline

wow !!!! ce decizie brusca si radicala !!!!
pacat, dar in acelasi timp felicitari pt ce ai realizat intr-o perioada scurta
se pare ca ciorba de tanganikani nu e asa gustoasa ....te intorci la supa de ierburi
bafta cu noul setup.
mogo
Member
[Avatar]

Joined: 01/08/2010 13:05:03
Messages: 162
Location: Dej-Cluj
IP:
Offline

pomi: nu ma mai prindea nici un miraj crede-ma...m-am enervat foarte tare ca traim intr-o tara de tot c...... si nu avem cine sa importe nici pesti...daca vezi o specie faina..nu ai nici o sansa sa o ai in acvariu...asa nu poti sa faci ceva frumos si sa ti o anumita ordine intr-un acv. tanganikan...sa respecti niste reguli de compatibilitate a speciilor...asta e, lasa ca plante se gasesc de toate soiurile posibile ;)

pesticu: da intradevar...o decizie foarte brusca ...oricum ma bucur ca ti-a placut setup-ul...
lacusta77
Junior member
[Avatar]

Joined: 27/06/2010 10:03:47
Messages: 53
Location: Caracal
IP:
Offline

Pacat ca renunti la africani.
Facusei ceva frumos acolo.

Un soldat va lupta mult si din greu pentru o bucatica de pamblica colorata. (Napoleon Bonaparte)
 
Forum Index » Acvarii cu cichlidae - Jurnal
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com