[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: hauserBZ
Forum Index » Profile for hauserBZ » Messages posted by hauserBZ
Message
Doresc sa cumpar niste quartz alb granulatie 0.1mm in jur de 15-20kg. 0769623916
arata misto prima si a treia varianta
Vand pui de ciclide - Latifasciata 2ron buc 2-2.5CM
- maingano 2ron buc 2.5CM
Plecostomus 25CM - 50 ron
- mascul Nyererei bun de reprodus 20 lei. (10CM)
- familie FIrefish 1M+2F maturi toti au 10-12CM
- familie de thumbi west 1M+2F 20lei. (12cm) la cerere poze cu oricare din pestii enumerati mai sus.
As dorii sa cumpar si eu 500grame de Tetra Discus daca poate sa ma ajute cineva care are o galeata mare as fi recunoscator.
frumosi rau
As dorii sa schimb sau in caz de urgenta sa vand :
O familie deFirefish M(12cm) F(12cm si 8cm)
O familie de thumbi west M(13cm) F(12cm) F(10cm)
si puiuti de Latifasctiata si Maingano (1cm).
foarte frumosi pestii
nu ai ce sa faci la icre. Asa eram si eu pana au facut pui odata numai aveam rabdare acum am vreo 200de pui de 1cm si nush ce sa fac cu ei )
deci nu au nici un semn distinctiv ceva .... vorba ta greu.... ai mei au in jur de 8-10 cm cred ca sunt maturi ...
Am si eu o problema... Cum deosebesc masculii de femele la pseudotropheus socolofi white ?
frumos pestele !
sunt curios cum te uiti dupa vreo femela sa vezi daca egusata sau ceva ))) (daca te uiti) ) sunt frumosi
ce chilipir ai prins )
foarte misto acvariul si locul ! e primul acvariu cu ciclide care il vad pe aici asa in perete frumos !
frumos a iesit mult mai bine
suna bine. Un decor de genul asta aproape identic am vazut pe nevertebrate.ro si FFF IEFTIN
ca nu se potriveste cu ciclidele asa e ...dar il am de inaintea lor si nu m-am indurat de el e o ambianta si pentru nevoile lui in acvariu are unde se ascunde si restul doar ca ma gandeam ca nu le face rau la pui acolo era mai linistit ...
Ce parere aveti despre convietuirea unui plecostomus de vreo 14 cm cu puii de ciclide ? o sa ii faca papa sau pot sa il pun linistit ? il am de 1 an de zile si nu l-am vazut nici o data agresiv si l-am tinut cu fff multe specii practic el e cel mai vechi )
am intrat vad ca sunt pietre dar e intr`o limba care nu inteleg nimic ) cum fac
frumos bazinul. de unde ai luat pietrele alea ?
 
Forum Index » Profile for hauserBZ » Messages posted by hauserBZ
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com