[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: robygym
Forum Index » Profile for robygym » Messages posted by robygym
Message
5
4
3
continuare poze
Am deja 2 buc de Green Buble Anemona in acvariu si una in sump. Ce-a din sump o pot da la schimb pe ceva vietuitoare marine. Mai pot da fraguri mici si mari de Seriopora, Montipora verde si rosie, Fraguri multiple de Milka, 2 buc de cactus coral. Pentru poze mai clare si detalii suplimetare nu ezitati whatup la 0740076466 Robert

Spune mi te rog, cum reusesti sa pui mai mult de 5 poze ca pe mine nu ma lasa. Ai un coral care m ar interesa, poate gasesti in bazinul meu ceva la schimb.Montipora Hirsuata
Scot la schimb urmatorii corali ce la mine au inceput sa stea pe fundul bazinului. Pentru detalii pe PM sau whatup 0740076466
Scot la schimb urmatorii corali ce la mine au inceput sa stea pe fundul bazinului. Pentru detalii pe PM sau whatup 0740076466
Scot la schimb urmatorii corali ce la mine au inceput sa stea pe fundul bazinului. Pentru detalii pe PM sau whatup 0740076466
Scot la schimb urmatorii corali ce la mine au inceput sa stea pe fundul bazinului. Pentru detalii pe PM sau whatup 0740076466
Azi a expirat perioada de vanzare, deci de poate inchide. Raman tot pe neoane!
Am schimbat un neon si parca imaginea e cu totul altfel.
Am schimbat un neon si parca imaginea e cu totul altfel.
Pana dumineca lampa e la vanzare, daca nu se vinde, dau comanda la un rand de neoane si ramanem pe neon, nu led.
Revine la vanzare, colegul avea nevoie de o lampa cu neoane de 24 de w.
Momentan rezervata!!!
+up 1000, daca nu iau nici 1000 pe ea, nu o mai dau si raman pe neoane!!!
Nu am trecut inca pe led, ma tenteaza hydra hd ul!!! Sunt scumpe dar sunt foarte des folosite cu rezultate frumoase.
UP, 1200 sau aceept oferte la schimb cu ceva despre acvarii marine!!!


Si o imagine cu ce a facut lampa pana acum...
1500 reduc lampa de mos Nicolae. Doresc cumparatori seriosi ,nu cu preturi de ale de bataie de joc!!!
 
Forum Index » Profile for robygym » Messages posted by robygym
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com