[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: elis
Forum Index » Profile for elis » Messages posted by elis
Message
A sosit ceasul sa imi fac un acvariu mai mare decat cel actual cu dimensiuni de 300/55/55 si as vrea sa il fac tot din geam de 12mm .
Sugestii ?
Multumesc !
Acum....
Pe drumul cel bun !
Pe drumul cel bun !
La inceput de drum !
Frumos,frumos,frumos !!!!!
Timp de lucru pt sticla pe Maica Domnului Lizeanu -10 zile lucratoare ,gauri intre 10-15 leizi,cant doar pe masina, doamna mai fitoasa si grazuta este patroana ,dar te poti intelege cu ele daca ai rabdare sa le explici in detaliu pt ce iti trebuie geamul !
Oricum este cel mai bun pret si iese f bine geamul cu cant..........deplasare cu masina lor - 60 lei
Spor la treaba ! Eu o sa dau o comanda la 2 geamuri /paravan pt dus deplasare cu masina lor si de aceea stiu toate detaliile.
Am facut exact cum ati spus si este f curata apa in acvariu dar si in sump
Sarbatori fericite ! Paste fericit tuturor !
Ne bucuram pt tine !
smilie Bine ai venit !
Chiar sunt harnic ! si -s-ar putea sa raman la varianta asta .
O sa incerrc si varianta asta !
Va multumesc pt informatii si va pot spune ca sunt decis sa trec pe ciorap pt ca dupa un an de zile buretii au cedat , sau facut pilaf .
'

Sa ajungi tu acolo si apoi vezi ce alegeri faci ,nu te mai stresa cu intrebarile si treci la treaba .
Dupa o mare perioada de spalat bureti ,m-am gandit ca ar fi timpul sa trec pe ciorapi pt filtrare mecanica din nylon . De cati microni sa folosesc ? Am vazut ca unii folosesc de 300 microni si spun ca acestia sunt f buni ....... De unde sa ii cumpar ?
Nu are nimic !
Mult mai frumos , aerisit si linistitor pt ochi !
poza
 
Forum Index » Profile for elis » Messages posted by elis
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com